mizahgastesi bardak
HaberNetflix

9 Kere Leyla, 4 Aralık’tan İtibaren Netflix’te Yayınlanacak

0

Ezel Akay’ın merakla beklenen yeni filmi 9 Kere Leyla normal şartlarda Mart ayında vizyondaki yerini alacaktı. Ancak film, pandemi sebebiyle ertelenmek zorunda kalmıştı. Şimdi de Ezel Akay Twitter hesabından yaptığı duyuruyla; filmin 4 Aralık’tan itibaren Netflix’te yayınlanacağını duyurdu.

Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy gibi kaliteli bir kadroya sahip olan filmin yönetmenliğini Ezel Akay üstleniyor. Ayrıca Ezel Akay’a senaryo ekibinde Adnan Yıldırım, Özlem Lale ve Uğur Saatçi gibi isimler eşlik ediyor. BKM ise filmin yapımcıları arasında. Filmde; genç ve güzel sevgilisi uğruna 20 yıllık eşinden boşanmaya çalışan bir adamın hikayesi ele alınıyor. Filmin ana teması ise: ‘Bir evlilik, iki aşk, üç bela ve 9 Kere Leyla’

Neredesin Firuze ve Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü gibi Türk sinemasının unutulmaz yapımları arasında yer alan filmlerin yönetmenliğini üstlenen Ezel Akay; yeni filmi ile adından uzun yıllar daha söz ettirecek! Yapımcılığını BKM ve Contact Film Works şirketlerinin üstlendiği filmin 8 ay önce yayınlanan teaser görüntülerini gelin hep birlikte izleyelim. Filmin fragmanı sosyal medyadan kaldırılmış. Yakında Netflix Türkiye üzerinden yeni bir fragman yayınlanır.

Süleyman Dindar
metin yazar, içerik üretir.

Cem Davran’ın Podcast Deryasına Hediye Ettiği 5 Muhteşem Öykü

önceki yazı

Taylan Biraderler’in Yeni Filmi Azizler, 8 Ocak’tan İtibaren Netflix’te Yayında

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber