mizahgastesi bardak
Haber

Amacı Olmayan Grup, 11 Aralık’ta Sinemalarda!

0

Yaklaşık olarak 1 yıl önce duyurulan Türkiye’nin en samimi sosyal medya topluluklarından olan Amacı Olmayan Grup (AOG)’un filmi 11 Aralık’ta izleyicisiyle buluşacak. Film geçtiğimiz şubat ayında vizyona girecekti fakat salgın nedeniyle ertelenen filmlerden oldu.

Amacı Olmayan Grup filminde; Çetin ailesinin hayatta herhangi bir amacı olmayan oğulları Onur’un ve dostu Sercan’ın hikayesine tanık olacağız. Filmde hikayelerini izleyeceğimiz Onur Asrak ve Sercan Aycan aynı zamanda grubun kurucuları. Fakat Onur ve Sercan filmde kendilerini canlandırmayacak, açıklanmayan bir sahnede bambaşka karakterlerle filme renk katacaklar.

Filmde Onur’a Sarp Bozkurt, Sercan’a ise Ali Barkın hayat verecek. Sarp Bozkurt ve Ali Barkın’ın yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda; Çağla Irmak, Hülya Gülşen Irmak, Hakan Bilgin, Gamze Karaduman ve Didem Balçın gibi isimler yer alıyor.

Yapımını Sugarworkz’ün üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda; Deli Ormanlı, Çakallarla Dans ve Görevimiz Tatil gibi filmlere imza atan Ali Tanrıverdi oturuyor.

Filme bol gişeler ve izleyenlere dolu dolu kahkahalar diliyoruz. Filmin fragmanını da buradan izleyebilirsiniz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Bilim İnsanlarına Saç Baş Yolduracak Kadar Kötü Bilim Kurgu Filmleri

önceki yazı

Cem Yılmaz, Hepsiburada Reklam Filminde!

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber