mizahgastesi bardak
Haber

Beni Sevenler Listesi Filminden Fragman Yayınlandı!

Emre Erdoğdu’nun 2. uzun metraj filmi Beni Sevenler Listesi filminden Fragman yayınlandı. Emre Erdoğdu, bir çok festivalden ödülle dönen filmi Kar ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. Yönetmen şimdi ise 2. uzun metraj filmi Beni Sevenler Listesi ile seyircisiyle yeniden buluşacak.

Beni Sevenler Listesi Filminden Fragman Yayınlandı!

Siyah beyaz olarak çekilen filmin başrolünde Kar filminde de izlemiş olduğumuz, son zamanlarda Son Yaz dizisinde rol alan Halil Babür yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Hayal Köseoğlu, Ahmet Rıfat Şungar, Sermet Yeşil, Sinan Arslan, Aykut Akdere, Nazlı Bulum, Cem Uslu, Süreyya Güzel gibi isimler yer alıyor. Ayrıca filme Onur Ünlü, Can Evrenol, Özgür Sevimli ve Burak Çevik gibi usta yönetmenler de oyunculuklarıyla katkıda bulunuyor.

Beni Sevenler Listesi Filminden Fragman Yayınlandı!

Tanay Abbasoğlu, Hazar Ergüçlü ve Beste Yamalıoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği filmin kurgusunda Kar filmiyle Adana Film Festivali ve SİYAD Ödülleri’nde en iyi kurgu ödülüne layık görülen Ayris Alptekin bulunuyor.

Bu yıl seyirci karşısına çıkması beklenen Beni Sevenler Listesi’nin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz. Filmin yolu açık seyircisi bol olsun

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Ruhların Kaçışı Film İncelemesi

önceki yazı

Netflix’te İzleyebileceğiniz 5 Karma Stand-Up Gösterisi

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.