mizahgastesi bardak
Blu TVHaber

Blu TV, ‘Yarım Kalan Aşklar’ Setinden Fotoğraflar Paylaştı

0

Son dönemde orijinal yapımlarıyla evlerimize konuk olan Blu TV başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz’in yer aldığı Yarım Kalan Aşklar setinden; Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Cem Davran ve Ezel Akay’ın yer aldığı fotoğraflar paylaştı. Paylaşılan fotoğraflarda; usta oyuncu Cem Davran ve usta oyuncu, yönetmen Ezel Akay’ı görmek bizleri fazlasıyla heyecanlandırıyor.  

Blu TV, 'Yarım Kalan Aşklar' Setinden Fotoğraflar Paylaştı

Geçtiğimiz hafta çekimleri başlayan dizinin yapımını TIMS&B Productions üstlenirken, yapımcılığını da Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Dizide; geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybedip sürpriz bir bedende dünyaya geri dönen Ozan’ın hikayesi anlatılıyor. 

Aşk ve aksiyon dolu Blu TV özel yapımı Yarım Kalan Aşklar dizisinin senaryosunu; Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur gibi isimler kaleme alırken, dizinin yönetmen koltuğunda ise Umur Turagay yer alıyor. Dizinin yayın tarihi ise henüz bilinmiyor.  

Yeni bir hayatta, yeni bir bedende, yarıda kalmış bir hikayeyi anlatan Yarım Kalan Aşklar’ı sabırsızlıkla bekliyor ve tüm ekibe başarılar diliyoruz. 

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Gençliğim Eyvah Ne Anlatıyor? Konusu Nedir?

önceki yazı

Usta Oyuncu Adile Naşit’in Oynadığı 5 Unutulmaz Karakter

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Blu TV