mizahgastesi bardak
İncelemeNetflix

Böyle Ters Köşe Görülmedi: Behind Her Eyes

Netflix’in Şubat ayında yayınladığı dizilerden biri olan Behind Her Eyes dizisiyle karşınızdayız. Bir mini dizi olan Behind Her Eyes 6 bölümden oluşmaktadır. Dizi Sarah Pinborough’un 2017 yılında yayınlanan romanından başarıyla uyarlandı. Sezonlarca süren dizileri sevmeyen izleyiciye ilaç gibi gelen mini diziler son dönemde oldukça popüler. Yormadan, sormadan bitsin diyorsanız 6 bölümünü de tek solukta bitirebileceğiniz dizimiz başlarda bir tık yavaş ilerlese de özellikle son bölümde bombaları art arda patlatıyor. Hangi karakteri seveceğinize emin olamadan bitireceğiniz Behind Her Eyes’ı daha yakından tanıyalım.

Aşk Üçgeni

Behind Her Eyes - mizah gastesi

Bekar bir anne olan Louise bir psikiyatristin ofisinde sekreterlik yapmaktadır. Arkadaşıyla buluşmak için bara giden Louise arkadaşı tarafından ekilir ve o gece bir adamla tanışır. Gece boyu sohbet eden ikili sabah iş yerinde karşılaşır çünkü tesadüfen aynı yerde çalışmaya başlamışlardır. Ve en önemlisi de adam evli. David Ferguson adındaki bu adamın sekreterliğini yapmaya başlayan Louise adamla sevgili olurken bir yandan da adamın eşi Adele ile gizlice arkadaş olur. Giderek kendini tuhaf zihin oyunlarının içinde bulmaya başlayan Louise için işler zorlaşır.

Rob

behind her eyes rob mizah gastesi

Adele’in akıl hastanesinden arkadaşı olan Rob, dizinin her bölümünde eskiye giderek izleyiciye gösteriliyor ancak gizem son bölümde çözülüyor. Rob’u son bölüme kadar Adele’e aşık ve onun David’e olan aşkını kıskanan uyuşturucu bağımlısı bir karakter olarak görüyoruz. Astral seyahati doğaüstü bir şekilde izlediğimiz dizide Rob için her şeyin kilit nokta diyebiliriz. Özellikle dizinin son 10 dakikasının tahmin edilmesi imkansız olduğunu belirtmek isteriz. Psikolojik gerilim türü severler için nimet özelliğindeki bu diziyi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dizinin Fragmanını da buradan izleyebilirsiniz.

Melike Zehra Karadeniz

En İyi Kişisel Gelişim Kitapları

önceki yazı

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.