mizahgastesi bardak
İnceleme

Burak Satıbol ve Ayhan Taş’lı Yeni Bir Yapım Daha: Döndüm Ben

0

Sinemada ve tiyatroda ayrılmaz ikili olarak nitelendirebileceğimiz, beraber yer aldıkları her projeye fazlasıyla renk ve kalite katan Ayhan Taş ve Burak Satıbol’un yeni filmi olan Döndüm Ben Netflix’te yayınlandı.

Ayhan Taş ve Burak Satıbol ikilisini en son Sinyalciler filmi ile beyazperdede görmüştük. Geçtiğimiz günlerde Netflix’in Döndüm Ben filmini yayınlamasıyla birlikte filmi izleme fırsatı bulmuştum. Netflix’te top 10 listesine giren, hatta ilk 2 sıraya kadar yükselen Döndüm Ben’de; takıntılı ve evhamlı bir adam, eşinden ayrılmak ister. Çeşitli şekillerde bunu eşine söylemeye kalksa da, eşinin bu ilişkide baskın taraf olmasından dolayı bunu söyleyemez. En son arkadaşının tavsiyesiyle cast ajansa gidip bir adamla yatakta basılmayı planlar. Her şey planladığı gibi giderken olaylar kabusa dönüşür ve çeşitli maceraların içine atılırlar. Sadi Celil Cengiz, Burak Satıbol ve Ayhan Taş gibi bir üçlüyü tekrar ekranlarda görmek beni fazlasıyla mutlu etti. Sadece bu ekip için bile izlenecek bir film olarak görüyorum.

Filmde ayrıca Mahşer-i Cümbüş ekibinden Yiğit Arı, Fatih Günay gibi oyuncular da yer alıyor. Ömer Faruk Yardımcı ve Mahşer-i Cümbüş ekibi son yıllarda ortak projelerle karşımıza çıkmaya başlamıştı. Umuyoruz ki ilerleyen yıllarda daha güzel projeler yapmaya devam ederler.

Filmin fragmanını da buradan izleyebilirsiniz.

Şu sıcak günlerde boş vaktinizi bir filmle değerlendirmek isterseniz, vakit kaybetmeden Döndüm Ben filmini izleyebilirsiniz. Şimdiden keyfili seyirler dileriz.

Ahmet Çiçek
Yeni Nesil i9 Yazar / Yerli Film Sorumlusu

Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bi’ Talk Show, Yakında Başlıyor

önceki yazı

Birbirinden İlginç İnsanların Hayatlarını Anlatan 5 Biyografik Film

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.