mizahgastesi bardak
Haber

Dayı: Bir Adamın Hikayesi Filminin Çekimleri Tamamlandı

0

Ufuk Bayraktar‘ın başrolünde yer aldığı Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminin çekimleri tamamlandı.

Day: Bir Adamın Hikayesi Filminin Çekimleri Tamamlandı

Dayı: Bir Adamın Hikayesi isimli filmde çevresi tarafından sevilen bir kabadayının hikayesinin anlatılıyor. filmin oyuncu kadrosunda Ufuk Bayraktar‘ın yanı sıra Gizem Karaca, Ahmet Varlı, Turgut Tunçalp, Beste Bereket ve Ümit Çırak gibi isimler yer alıyor. Adana, Hatay, Mersin ve İstanbul’da çekilen filmin çekimleri yaklaşık olarak 6 ay sürdü.

Daha önce vizyon tarihi 6 Kasım 2020 olarak duyurulan filmin salgın nedeniyle ertelenebileceği düşünülüyor. 20 milyon TL‘lik bütçesiyle dikkat çeken filmin yönetmen koltuğunda Murad Zaloğlu oturuyor. Filmin senaryosunu ise Uğur Bayraktar ve Serkan Öztürk kaleme alıyor.

Ufuk Bayraktar, Ezel dizisinde unutulmaz karakter Ramiz Karaeski’nin gençliğini canlandırmıştı. Geçtiğimiz kasım ayında Dayı: Bir Adamın Hikayesi’nin tanıtımının yayınlanmasıyla beraber filmin Ramiz Karaeski’nin gençliğini konu edileceği düşünülmüştü. Ufuk Bayraktar yaptığı açıklamayla beraber filmin Ramiz Karaeski karakterinin usta oyuncu Tuncel Kurtiz’e ait olduğunu belirterek filmle Ramiz Karaeski’nin hiçbir alakasının olmadığını, karakteri yaratırken babasından esinlendiğini ve adil ve sevilen bir kabadayının hikayesini anlattığını açıklamıştı.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Kültür ve Turizm Bakanlığı; Tiyatro, Opera ve Bale Gösterileri İçin Kararını Verdi!

önceki yazı

Hollywood’tan Uyarlanan 5 Unutulmaz Yeşilçam Filmi

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber