mizahgastesi bardak
Derleme

Depresyona Girmek İsteyenler Toplansın: Sonu Mutsuz Biten 5 Film

0

İzleyiciler olarak filmler konusunda zevklerimiz bir hayli farklı olabiliyor. Hem tür hem de konu olarak farklılaştığımız film seçimlerimiz ister istemez ruh halimizi de etkileyebiliyor. Bazılarımız sonu kötü biten filmleri bırakın izlemeyi yanından bile geçmezken bazılarımız ise sırf ağlamak için izleyebiliyoruz. Yayınlandıkları günden beri adından söz ettiren ve kendine hayran bırakan Sonu Mutsuz Biten 5 Film ile sizlerleyiz.

Titanik

Titanik- mizah gastesi

Eminiz ki adını duymayan ve hikayesini bilmeyen yoktur. Asla batmaz denilen lüks bir geminin çıktığı ilk seferde bir buz dağına çarparak batmasını konu alan filmde Jack ve Rose aşkı hepimizi derinden etkilemiştir. Sonu asla umduğumuz gibi bitmeyen filmi defalarca izlesek de son kısmında yaşadığımız hüzün hep aynı.

Zindan Adası

Zindan Adası (Shutter Island) filmi - mizah gastesi

Zindan Adası filmi için söylenebilecek en uygun söz ”ava giden avlanır” sözüdür. filmde bir akıl hastanesindeki kaçan hastayı aramak üzere görevlendirilen 2 polisin gittikleri adada yaşadıkları anlatılmaktadır. Psikolojik gerilim türündeki filmin yıldızı olan Leonardo Di Caprio üstün oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Piyanist

Piyanist Film Mizah Gastesi

2002’de hayatımıza giren film bir piyanistin gerçek hayat hikayesinden uyarlandı. Yahudi olan Wladyslaw Szpilman‘ın ailesi ile yaşadığı eziyetin anlatıldığı kitaptan uyarlanan film, kısa sürede çok dikkat çekti ve sinemanın unutulmazları arasında yerini aldı. Başrolde ise Adrien Brody var.

Yedi

yedi- mizah gastesi

Başrollerini Brad Pitt, Morgan Freeman ve Kevın Spacey‘in paylaştığı film, bir seri katilin yakalanma sürecini konu ediniyor. Brad Pitt ve Morgan Freeman’ı polis olarak gördüğümüz film, ismini hristiyanlığın emrettiği 7 büyük günahı konu edinmesinden alıyor. Sonu kötü bitiyor ama nasıl kötü bittiği hakkında spoiler vermek istemiyoruz. İzleyince kendiniz anlayacaksınız.

Yeşil Yol

Yeşil Yol | Mizah Gastesi

Irkçılığa karşı giderek daha yüksek sesle bağırdığımız bugünlerde ırkçılığın boyutlarını anlatan bir filmle karşınızdayız. Film tarihinde iz bırakan ve izleyen herkesi düşündüren Yeşil Yol filmi 1999 yapımı ve o günden beri popülaritesini hiç kaybetmedi. İzleyenler çoktur ancak henüz izlemediyseniz şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sonu Mutsuz Biten 5 Film derlememizle sizlerleydik. Yazımızı beğendiyseniz ayağınızın yerden kesilmesine vesile olacak uzay konulu filmler derlememize buradan ulaşabilirsiniz.

Melike Zehra Karadeniz

Bir Tane Yetmez Deyip Seriye Bağlamış Yerli Komedi Filmleri

önceki yazı

Nefes Almadan İzleyebileceğiniz Film: Köstebek

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Derleme