mizahgastesi bardak
Blu TVHaber

Doğu Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı!

Başrollerinde Ege Kökenli ve Doğu Demirkol’un yer aldığı, Doğu dizisinden yeni fragman yayınlandı. Dizi, 31 Mart itibariyle BluTV ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

Yönetmen koltuğunda Emrah Aguş ve Doğu Demirkol’un oturduğu dizide; aile baskısı nedeniyle istemediği bir bölümde okuyan üniversite öğrencisi Doğu’nun komedyen olma yolunda yaşadığı olaylara yer verilecek. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda; Evliya Aykan, Kubilay Tunçer,Banu Fotocan, Yağmur Gülveren ve Afra Karagöz gibi isimler yer alıyor. Dizinin senaryosunu ise Doğu Demirkol ve Murat Özsoy kaleme alıyor.

Dizinin yolu açık seyircisi bol olsun.

Doğu Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı!

Bir Nuri Bilge Ceylan eseri olan Ahlat Ağacı filmiyle hayranlıkla izlediğimiz Doğu Demirkol’u en son Bayi Toplantısı filmi ve Tutunamayanlar dizisinde izlemiştik. Ocak 2020’de yayın hayatına başlayan Tutunamayanlar, seyircisine tutunmasına rağmen ”sezon finali” diyerek girdiği yaz döneminden bir daha geri dönmedi. Dizinin yönetmeni Osman Nail Doğan; dizinin yeni sezonda, yeni oyuncu kadrosu ile devam edeceğini açıklamıştı. O da olmadı ne yazık ki . Ve en son kasım ayında dizinin devamının gelmeyeceği açıklandı, tutunamadık….

Tutunamayanlar incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Hiçbir Şeyin Gizli Kalmadığı Dizi: The Stranger

önceki yazı

Netflix’te İzlenebilecek Pandemi Döneminin 3 Şahane Stand-Up Gösterisi

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.