mizahgastesi bardak
Haber

Döndüm Ben, Netflix’te Yayında!

0

Başrollerinde Ayhan Taş, Burak Satıbol, Dilara Öztunç ve Sadi Celil Cengiz‘in yer aldığı Döndüm Ben filmi Netflix‘te yayında.
22 Şubat 2019’da vizyona giren Döndüm Ben ‘in yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Yardımcı otururken senaryosunu Volkan Hamamcıoğlu ve Cengiz Eşiyok kaleme alıyor.

Döndüm Ben, Netflix'te Yayında!

Artık Netflix ekranlarında rahatlıkla izleyebileceğimiz filmde; evliliğini bitirme planları yapan Cenk’in, eşi Melda’nın çocuk sahibi olmak istediğini açıklamasından sonra bu durumdan kurtulabilmek için arkadaşı Samet’e danışmasıyla gelişen olaylar anlatılıyor. Filmimizin başrollerine ise Yiğit Arı, Dost Elver ve Volkan Başaran gibi oyuncular eşlik ediyor. Şimdiden keyifli seyirler diliyoruz.

Unutmadan söyleyelim ;zaman zaman televizyon ekranlarında, çoğu zaman da çeşitli sahnelerde izlediğimiz Ayhan Taş, Burak Satıbol ve Yiğit Arı’nın da yer aldığı Türkiye’nin ilk modern doğaçlama tiyatro ekibi Mahşer-i Cümbüş 12 Eylül Cumartesi akşamı doğaçlamaya kaldığı yerden devam ediyor. Hayalhane’de gerçekleşecek oyunun biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Karakter Oyuncusu Christian Bale’in İzlemeniz Gereken 5 Filmi

önceki yazı

Yetenekli Oyuncu Gökçe Bahadır’ın Rol Aldığı 5 Film

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber