mizahgastesi bardak
Derleme

Dünyanın En Kötü Dizi Karakterleri

0

Kötü dizi karakteri denince aklınıza yerli ve yabancı birçok karakter geldiğini biliyoruz. Daha önce yerli dizi karakterlerimizin en kötülerini bir araya getirdiğimiz bir liste yapmış ve sizinle paylaşmıştık. Bugün de daha geniş açıdan ele alıyoruz ve yabancı dizilerdeki bize göre en kötü karakterleri derliyoruz. Onları izlerken bazen gidip eziyet etmek, bazen de alıp karşımıza konuşmak istiyoruz. Ama kendi kendimize söylenmek ve beddua etmekten fazlası maalesef elimizden gelmiyor. O zaman hazırsanız ismini duyunca bile tadınızı kaçıracak kötü karakterlerimize geçelim.

Skyler White – Breaking Bad

Skyler White, Acaba Bahsedildiği Kadar da Lanet Bir Kadın Değil miydi? -  Ekşi Şeyler

Yayın hayatına 2008’de Amerikan televizyonlarında başlayan dizinin en itici karakterlerinden biri Skyler White. Plan ve entrikalarıyla diziyi sürekli karıştıran ve seyircide adeta televizyonu kapatma isteği oluşturan bu karakter kelimenin tam anlamıyla baş belası. Dizinin ana karakteri olan Kimya öğretmeni Walter White’ın eşidir ve kocası ne kadar seviliyorsa kendisinden de o kadar nefret ediliyor.

Benjamin Lınus – Lost

5 Villains Who Had Incomprehensible Goals

Bir uçağın yolcularının adaya düşmesini ve bundan sonra gelişen olayları konu edinen Lost dizisi dünyaca izlenen ve sevilen diziler arasındadır. Dizinin karakterlerinden olan Benjamin aslında diziye konuk oyuncu olarak girdi fakat daha sonra ana kadroya alındı. Çok iyi yalan söyleme ve ortalığı karıştırma yetisi olan Ben’in sevmeyeninin çok olduğu kadar seveni de çoktur ve bir kesim izleyici yaptıklarını mantıklı bulmaktadır.

T-Bag – Prison Break

ben t bag soruları alalım beyler - inci sözlük

Hangi suçu ararsanız bulabileceğiniz bir karakter olan Thedore Bagwell, kendisine T-Bag denmesini istemektedir. Prison Break dizisinin belalı karakterlerinden olan T-Bag; tecavüz, cinayet, kaçakçılık ve şiddet gibi suçlardan müebbet hapis cezasıyla yargılanmaktadır ve bulunduğu ortama ayak uydurma konusunda ondan daha başarılısı yoktur.

Negan – The Walking Dead

The Walking Dead'in Negan'ı yeni bölümlere dair ipucu verdi | Independent  Türkçe

Diziyi izleyenler bilir ki Negan, yeni dünyaya ayak uydurmak için yapmadığı kalmayan acımasız bir çetenin kurucusudur. Kendilerine Kurtarıcılar diyen bu çetenin kurtarmakla herhangi bir alakası bulunmamakla birlikte yağmacı ve zorbadır. Negan dizinin ilerleyen bölümlerinde yenilmiş ve hapis cezası almıştır. Burada bir dönüşüm geçirerek iyi bir insan olma yolunda adımlar atsa da onu affettiğimiz söylenemez.

King Joffrey- Game Of Thrones

Mizah gastesi

Genç yaşına rağmen acımasızlık ve vahşetin vücut bulmuş hali olan Joffrey, tüm izleyicinin yüreğini yakan bir sadisttir. Özellikle Ned Stark‘ın ölüm fermanını vermesiyle izleyicinin kanını donduran Joffrey daha sonraki bölümlerde de aynı acımasızlıkla devam etmiştir. Dizinin ortalarında kendi düğününde zehirlenerek boğulan Joffrey Baratheon ölümüyle adeta bayram havası yaşatmıştır. Öyle ki ölüm sahnesini ara sıra izleyip mutlu olan bir izleyici kitlesi bulunmaktadır.

Melike Zehra Karadeniz

Unutulmaz 6 Dizi Jeneriği

önceki yazı

‘Ben Bu Paraya Şeker Fabrikası Kurarım’ Diyeceğiniz Yüksek Bütçeli Yerli Filmler

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Derleme