mizahgastesi bardak
Dijital PlatformHaber

‘Eee Sonra?’ Dizisinin İlk Bölümü Yayında!

Türkiye’nin ilk interaktif dizisi ‘Eee Sonra?‘ nın ilk bölümü yayınlandı.

Başrollerinde Sarp Bozkurt ve Deniz Işın‘ın yer aldığı Türkiye’nin ilk interaktif dizisi Eee Sonra? ‘nın ilk bölümü diziyle aynı ismi taşıyan YouTube kanalında yayınlandı. İlk tanıtımı 29 Ocak’ta yayınlanan dizinin yayın gününe kadar toplamda 5 renkli tanıtımı bizlerle buluştu. Seyircinin gidişatını belirleyeceği diziden her hafta cuma günü yeni bölüm yayınlanacak

Yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çırakoğlu‘nun oturduğu, senaryosunu Çırakoğlu, Sarp Bozkurt, Akif Kılıç, ve Deniz Işın’ın kaleme aldığı dizinin yapımını Stellar Yapım üstleniyor. Dizinin müziklerine ise Doğa İçin Çal projesi ve Knorr, Cornetto gibi reklam müziklerinden tanıdığımız Aytaç Bayladı’nın imzası bulunuyor.

Son dönemde Sen Çal Kapımı isimli dizide izlediğimiz Sarp Bozkurt, En son geçtiğimiz Şubat ayında sinema salonlarına konuk olacak olan Amacı Olmayan Grup filminde yer aldı ve salgın nedeniyle filmin vizyon tarihi ertelendi. Ayrıca Sarp Bozkurt ve Deniz Işın 11 Şubat’ta yayınlanan Başak Gümülcinelioğlu‘nun Karya Çandar ile birlikte seslendirdiği O Melek Sen Misin? isimli şarkının klibinde yer aldılar.

İlk tanıtımı yayınlayan Eee Sonra? Youtube kanalının açıklaması ise şu şekilde; “Eee sonra?” kadın-erkek ilişkisindeki taktikleri konu alan interaktif bir dizidir. Başrollerinde Deniz Işın ve Sarp Bozkurt’ un yer aldığı dizide, şimdiye kadar aradıkları aşkı bulamamış iki karakterimiz artık pes edip farklı taktik kitaplarından akıl almaya başlar. Kitaptan okudukları taktikler yüzünden buluşmalarını mahveden Sarp ve Deniz’in birbirlerini tanımaya çalışırken başlarından geçen komik ve duygusal anları izleyeceğiz. Hatta izlemekle kalmayıp karşımıza çıkan tercihler sayesinde hikayenin ilerleyişine biz karar verip farklı sonlar ile hikaye nasıl devam ediyor izleyip göreceğiz.

Daha önce Netflix yapımı Black Mirror: Bandersnatch ile birlikte interaktif bir yapımın tadına varmıştık. Şimdi de ülkemizde bu tarz bir projenin gerçekleşecek olması bizi oldukça sevindiriyor diyebiliriz.

Böyle bir yapımı bizlerle buluşturdukları için tüm ekibe teşekkür ediyoruz. Dizinin yolu açık, seyircisi bol olsun.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Okul Tıraşı Filmi, Berlin Film Festivali’nde!

önceki yazı

Yaramaz Dostlarımız Kedilere Sevgimizi Artıracak Filmler

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.