mizahgastesi bardak
Blu TVHaber

Erkan Can, “Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi”nde

0

Son zamanlarda orijinal yapımlarıyla evlerimize misafir olan Blu TV, Behzat Ç dizisinin efsane karakteri olan Ercüment Çözer‘i ele alan bir diziyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin ismi ise Saygı. Bu saygı aynı zamanda Ercüment’in kırmızı çizgisidir, hatta kan kırmızısı. Behzat amirimizle olan hikayesi de saygısızlıkla başlamıştı.  

Erkan Can, 'Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi'nin Kadrosuna Dahil Oldu

Nejat İşler’in hayat verdiği karakteri anlatan dizinin oyuncu kadrosunda Nejat İşler’in yanı sıra Boran Kuzum ve Miray Daner gibi isimler yer alıyor Blu TV sosyal medya hesabından paylaştığı okuma provası videosuyla beraber usta oyuncu Erkan Can’ın da kadroya dahil olduğunu duyurdu. Erkan Can, dizide Ercüment’in yakın arkadaşı olan Yavuz’a hayat verecek. 

Dizinin senaristliğini aynı zamanda Behzat Ç’nin senaristlerinden biri olan Ercan Mehmet Erdem üstlenirken yönetmen koltuğunda  ise Ali Taner Baltacı oturuyor. Dizinin yayın dönemi ise henüz bilinmiyor.

Blu TV geçtiğimiz yıl Behzat Ç.’yi tekrar evlerimize konuk ederek hasretimizi gidermişti. Tam olaylar ateşlenip yeni sezonu beklerken bazı nedenler dahilinde yeni sezonun gelmeyeceği duyuruldu. ‘Tadı damağımızda kaldı.” desek yanlış olmaz.. Tüm ümitlerimizi kesmişken geçtiğimiz Aralık ayında Blu TV, Saygı dizisini duyurarak bizleri bir kez daha mutlu etti. Kendilerine başarılar diliyor ve Saygı’mızı sunuyoruz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Gelincik Filminden Teaser Yayınlandı

önceki yazı

Emrah Kaman “Aile Şirketi” İle Geri Dönüyor

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Blu TV