mizahgastesi bardak
Dijital PlatformHaber

Exxen’e Yeni Bir Gerilim Hikayesi Geliyor: Ölüm Zamanı

2021 yılına girişimizden beri en çok konuşulan olaylardan biri Exxen oldu. Gerek yaptığı projelerle, gerek linç kampanyalarıyla konuşulan dijital platform Exxen, şimdi yeni bir dizi hazırlığında. Ölüm Zamanı ismiyle yayına girecek dizi, içinde birçok ünlü ismi de barındırmasıyla dikkat çekiyor.

Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrolünde bir başka dijital platform olan Netflix’te yayınlanan Aşk 101’den de tanıdığımız Mert Yazıcıoğlu yer alıyor. Dizide yine son zamanlarda yer aldığı birçok kaliteli yapımda yer alan Ahmet Mümtaz Taylan’la beraber; Mert Ramazan Demir, Nilsu Berfin Aktaş, Ece Yaşar ve İdris Nebi Taşkan gibi oyuncuların da ismi yazılmış durumda.

Konusu

Zülküf Yücel’in kaleminden çıkan dizinin temel konusu bir kampta yaşanan cinayetten sonraki sıra dışı olayları ele alıyor. Zülküf Yücel’le yönetmen Yunus Ozan Korkut’un buluştuğu ortak nokta ise yapımlarında dramaya yer vermeleri. Bu bağlamda çok gerçekçi bir yapımla karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz.

Özellikle oyuncu kadrosuyla da dikkatleri çeken Ölüm Zamanı, ne zaman başlayacak, sorusunu da beraberinde getiriyor. Henüz net bir tarih olmamakla beraber gelişmeler oldukça sizinle paylaşacağız. Şimdiden dizinin yolu açık izleyeni bol olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Mustafa Sercan Aydın
İçerik Editörü / TDK Amiri

Bilim Kurgu ve Aksiyon Sevenler İçin Muhteşem Filmler

önceki yazı

Yeşilçam’da Benzerlikleriyle Karıştırılan Filmler

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.