mizahgastesi bardak
Haber

Fuat Ergin ile ‘Hep Hip Hop’ Yakında Başlıyor!

0

Usta Rap sanatçısı Fuat Ergin, 11 Ocak’ta yayın hayatına başlayacak olan Habitat TV isimli kanalda ‘Hep Hip Hop‘ isimli bir Hip-Hop programı sunacak. Hip Hop’ın 4 elementinin ( Break dans, Rap, Graffiti, DJ’lik ) anlatılacağı programın ilk bölümünde Graffiti bizleri karşılayacak. Habitat TV, 11 Ocak’ta yayın hayatına başlayacak. Hep Hip Hiphop ‘ın yayın tarihi ise belirginsizliğini korumaya devam ediyor.

Fuat Ergin, geçmişten günümüze çeşitli ülkelerde sahneye çıktı, genç yaştaki öğrencilerle workshoplar düzenledi. Çeşitli film, dizilerin soundtrack’lerine imza attı. Müzik hayatına birçok albüm sığdırdı. Birçok rapçinin üstadı, okulu oldu. Sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. SUSAMAM şarkısında doğayı anlattı, doğanın sesi oldu. Son olarak da yayınladığı 47 şarkısıyla kulaklarımızın pasını sildi. En son da Metastaz 2: CENDERE kitabı için bir şarkı hazırladı.

Fuat Ergin ile 'Hep Hip Hop' Yakında Başlıyor!

Programın yolunun açık, seyircisinin bol olmasını diliyoruz. Ayrıca böyle bir programla bizleri buluşturacağı için Habitat TV’ye teşekkür ediyoruz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Efsane Komedi Dizilerinin En İyi Bölümleri

önceki yazı

Psikolojik Gerilim ve Gizem Filmlerini Sevdirecek 5 Alfred Hitchcock Filmi

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber