mizahgastesi bardak
Haber

House of the Dragon’un Oyuncu Seçmeleri Başladı

0

Tüm zamanların en iyi dizilerinden biri olarak tarihe geçen ve özellikle final sezonuyla tüm eleştirilerin hedefinde olan Game of Thrones, yıllarca büyük bir seyirci kitlesi oluşturmuştu. Şimdi de yeni başlayacak GoT hikayesi House of Dragon için HBO yetkilileri, oyuncu seçimlerinin başladığını duyurdu.

Jon Snow’un final sezonunda karşılaştığı durum ve Akgezenler’in insanlarla yaşadıklarından sonra büyük bir eleştiri yağmuruna tutulan Game of Thrones, spin-off olarak yeniden karşımıza çıkıyor. GoT yapım ekibinin yapım kadrosunda bulunacağı dizi; ana hikayeni 300 yıl öncesinde bulunan Targaryenları ele alacak.

Covid-19 sebebiyle dizi için yürütülen çalışmalar durdurulmuştu. Hatta House of Dragon hakkında herhangi bir çalışma gelmeyince dizinin rafa kalktığını bile düşünenler olmuştu. Ancak dizinin oyuncu seçimleri başladı ve hikaye 2022 yılında ekranlarda olacak.

Dizi, Game of Thrones dizisi bittiğinde gündeme gelmişti ve dizinin devamının anlatılacağı söylenmişti. Daha sonrada yapılan açıklamada; hikayenin Ateş ve Kan isimli George R. R. Martin romanından ekranlara uyarlanacağı dile getirildi. Hikayede; Targaryen hanedanlığının sallantılı geçmişi, yaşadıkları iç savaş ve ejderhalar konu edilecek.

Battle of the Bastards

Hakkında kısıtlı bilgiler bulunan dizinin ne kadar kaliteli bir hikaye olacağından şüphemiz yok. Sonuçta aynı ekip, Battle of the Bastards isimli bölümle 186.000 kişinin oy kullandığı IMDb’de 9.9 puan almış durumda. Bu tarz savaş sahneleri ile yeniden karşılaşacak olmak bizi heyecanlandırıyor.

Süleyman Dindar
metin yazar, içerik üretir.

Konuşma Balonlarının Ses Çıkaranından 5 Karikatür Uyarlaması Yapım

önceki yazı

Kuruluş Osman Dizisinde Cüneyt Arkın Fırtınası

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber