mizahgastesi bardak
Haber

Gelincik Filminden Teaser Yayınlandı

0

Eylül’de sinemalarda izleyebileceğimiz Orçun Benli‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu Gelincik filminden ilk teaser yayınlandı. Yayınlanan teaser bomba etkisi yarattı. Orçun Benli imzası taşıyan filmin 90’lara bir ışık tutacağını düşündüğümüz Gelincik, ilk teaser ile birlikte içimizde bir merak uyandırdı. Daha önce yine Orçun Benli eseri olan Bu Son Olacak filmini de aklımıza getiren yapımın teaser dahilinde aklımıza bazı fikirler geliyor.

Gelincik Filminden Teaser Yayınlandı

Filmin Oyuncu kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Nilperi Şahinkaya, Bülent Emrah Parlak, Hande Doğandemir ve Kaan Yıldırım gibi deneyimli isimler yer alıyor. Teaser’a bakmadan önce düşüncelerimizi paylaşmak istiyoruz.

Polisiye kimliğiyle de sinemalarda boy gösterecek yapımın yayınladığı teaser ‘da ilk olarak bir polis telsizinden gelen anons bizi karşılıyor. Anonsun üstü kapalı olması merakımızın fitilini ateşlerken Ahmet Mümtaz Taylan’ın sesiyle birlikte bir sorgu havasına bürünüyor. Karşı taraftan kendini savunan bir katilin sözlerini duyuyoruz. Bu süreçte bir kadının tedirgin adımlarla aydınlığa yürüdüğünü görüyoruz. Bunun üzerine Ahmet Mümtaz Taylan’ın karşılığı ise yağmur ve yıldırım sesiyle daha da derinleşiyor. Mezar benzeri bir çukurda ise iki eli silahlı birinin yatması, ölümden kaçarken ölüme sığınan bir katilin hikayesini bizlere anımsatıyor. Teaser videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Filmin bir de kitlesel fonlama sitesi Fongogo üzerinde bir yardım kampanyası bulunuyor.

https://fongogo.com/Project/gelincik-uzun-metrajli-sinema-filmi-4#Backers

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Kendini Karantinaya, Bizi Gülme Krizine Sokan Engin Günaydın’ın 5 Unutulmaz Karakteri

önceki yazı

Erkan Can, “Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi”nde

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber