mizahgastesi bardak
Derleme

Gözlerinizden Yaş Getirecek 5 Stand-Up Gösterisi

0

2020 bizlere felaketleriyle gelmiş olsa da bol bol ”serotonin” alarak hayatımıza devam etmek zorundayız. Stand-up gösterileri de bizleri en çok güldürenler listesinin başlarında yer alıyor. Bu yüzden biz de Mizah Gastesi olarak sizler için 5 stand-up gösterisi derledik.
Şimdiden iyi seyirler…

5. The Break With Michelle Wolf

Michelle Wolf’un sunduğu bu program sadece 1 sezonda izleyicileri güldürebilmeyi başarıyor. Stüdyoya davet ettiği konuklarıyla dalga geçmeleri, sivri diliyle yaptığı eleştirileri ve yaşanan durumlara verdiği hazır cevaplarıyla farklı bir mizahı gözler önüne seriyor.

4. Eddie Murphy: Delirious

Eddie Murphy’nin hem yazıp hem oynadığı bu tarihi stand-up gösterisi, 1983 te yayınlanmış olmasına rağmen o dönemi etkisi altına almakla kalmayıp hala günümüzde de etkisini sürdürüyor. Konu olarak Murphy o dönemde yaşanan olayları argo ve küfürlü bir dille yorumluyor.

3. The Honeymoon Stand-Up Special

3 bölümden oluşan 2018 yapımı bu programda, çiftimiz Natasha Leggero ve Moshe Kasher kendi hayatlarında yaşadıkları problemleri, evlerindeki ruh hallerini ve yaklaşmakta olan bebeklerinin heyecanını komik ve samimi bir şekilde anlatıyor.

2. Comedians of the World

2019 da yayınlanan bu program, 13 ülkeden 47 komedyenin stand-up gösterisi ile oluşuyor. farklı ülkelerde yaşanan olayları kendi bakış açıları ve gözlemleriyle anlatması, güldürürken aynı zamanda farklı ülkelerdeki kültür ve hayat tarzıyla ilgili bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

1. Comedians in Cars Getting Coffee

Jerry Seinfeld‘in sunduğu Amerika’da yayınlanan bu internet dizisi 11 sezondan oluşuyor. Bu programda Seinfeld yanına aldığı konuğuyla birlikte efsane klasik arabasıyla kafe ve restoranlara giderek oradaki insanlarla sohbet ediyor. Seinfeld’in samimi sohbetleri izleyicisine günlük hayattan kesitler sunuyor.

Arda Tetik
İçerik Sağlayıcı / Birazcık Mimar

Kalp Atışımızı Hızlandıran 5 Yerli Gerilim Filmi

önceki yazı

Arkadaşlarla Film Gecesi İçin; Felekten Bir Gece Serisi

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Derleme