mizahgastesi bardak
Haber

Hızlı Ve Öfkeli, 11. Filmiyle Beraber Sona Erecek

0

2021 yılında 9. Filmiyle vizyona girmesi beklenen Hızlı ve Öfkeli serisi 11. Filmiyle beraber sona erecek.

Hızlı Ve Öfkeli, 11. Filmiyle Beraber Sona Erecek.

2001 yılında seyircisiyle buluşan Fast & Furious’un şimdiye kadar 8 filmini izledik. 9. filminin ise prodüksiyon aşamaları devam ediyor. Van Diesel, Charlize Theron, Michelle Rodriguez, Dwayne Johson, Jason Statham gibi oyuncuların yer aldığı serinin 9. filminde Jason Statham ve Dwayne Johnson yer almıyor. Filmin vizyon tarihi ise 8 Mayıs 2021 olarak bekleniyor. Her güzel olayın bir sonu olduğu gibi Hızlı ve Öfkeli’de 11. Filmiyle beraber severlerine veda edecek.

Filmin Yönetmen koltuğunda Justin Lin oturuyor. Filmin senaryosu ise Daniel Casey tarafından yazıldı. Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Charlize Theron gibi oyuncuların yanı sıra John Cena, Helen Mirren, Cardi B, Ozuna gibi isimler yer alıyor. Serinin 8. filminde yer alan Jason Statham ve Dwayne Johnson’ın 9. filmde yer almamasıyla beraber filmin nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. İkilinin seriden ayrılmasının nedeni Van Diesel ile Dwayne Johnson’ın aralarının açılması olarak biliniyor.

Hızlı ve Öfkeli şimdiye kadar izleyici karşısına çıkan sekiz film ve spin-off  filmi ile birlikte toplamda dünya çapında 5.89 milyar dolar gelir elde etti.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Taylan Biraderler’in Yeni Filmi Azizler, 8 Ocak’tan İtibaren Netflix’te Yayında

önceki yazı

Savaşın İçinden Bir Belgesel: Gallipoli

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber