mizahgastesi bardak
İnceleme

How I Met Your Mother Dizisinin “Legen…wait for it… dary” 5 Bölümü

0

Dünya’nın en iyi sitcom dizileri arasında gösterilen How I Met Your Mother dizisi, 9 sezonluk uzun serüveniyle hayran kitlesini giderek arttırdı. Bir arkadaş grubunun her zaman takıldıkları barda her zaman oturdukları masanın etrafında geçen bu hikaye izleyenlerin aklında pek çok anı bıraktı. Hem duygusal ve komik içeriği hem de olayları ele alış biçimiyle hayranlık uyandıran dizimizin en iyi bölümlerini sizler için bir araya getirdik

The Playbook

How I Met Your Mother Dizisinin “Legen…wait for it… dary” 5 Bölümü

Çapkınlıkları, sıra dışı hayat kuralları ve hayrete düşüren hareketleriyle kadınların yanı sıra hepimizi kendine hayran bırakan Barney Stinson’un ünlü eseri Playbook, kız tavlama taktiklerinin bir araya toplandığı kitaptır. Bu bölümde, kitapta eksik bir sayfa olduğunu fark eden grup üyeleri bu sayfada hangi taktiğin olduğunu bulmaya çalışır fakat Barney’nin kıvrak zekasından kaçamazlar.

Slap Bet

How I Met Your Mother Dizisinin “Legen…wait for it… dary” 5 Bölümü

Robin’in geçmişiyle alakalı sır perdesini aralamaya çalışan grup tahminlerde bulunur. Her ihtimali göz önünde bulundursalar da meraklarını gideremeyen Marshall ve Barney tokat iddiasına girerler. Kaybedenin kazanan tarafından ne zaman geleceği belli olmayan tokatlar yemesiyle sonuçlanacak olan iddia kaybeden tarafın tüm dizi boyunca korkuyla yaşamasına sebep olacaktır.

The Final Page : Part 2

How I Met Your Mother Dizisinin “Legen…wait for it… dary” 5 Bölümü

Ted – Barney – Robin aşk üçgeninin Barney ve Robin’in nişanlanmasıyla çözüme kavuştuğu bölüm, dizinin diğer tüm bölümleri gibi ince detaylarla oluşturulmuş ve düşünülmüş olduğunu net biçimde gösteriyor. Aşkın doruk noktalara ulaştığı bölümü romantizm severlere tavsiye ediyoruz.

The Pineapple Incident

How I Met Your Mother Dizisinin “Legen…wait for it… dary” 5 Bölümü

Dizinin ilk bölümünden itibaren Robin’den hoşlanan Ted, onun başka bir adamla yemeğe çıktığını öğrenince hüzünlenir ve çok sarhoş olur. Uyandığında hiçbir şey hatırlamayan Ted, başucunda bir ananas bulur ve gece yaşananları arkadaşlarından öğrenmeye çalışır. Birkaç bilgi toplasa da ananasın baş ucuna nasıl geldiğini öğrenemeyecektir.

Swarley

Lily ve Marshall aşkının bitmesiyle yıkılan grup üyeleri, Marshall’ı yeni bir ilişkiye yelken açması için cesaretlendirir. Gittikleri kafede Barney’nin adı kahve bardağına “Swarley” olarak yazılır. Türlü şakalara ve hatta dizinin içinde gösterilen bir filme konu olan bu lakaptan Barney’nin kurtulması hiç de kolay olmayacaktır.

Melike Zehra Karadeniz

Jason Statham’lı Five Eyes Filminin Çekimleri Antalya’da Devam Ediyor

önceki yazı

2021 Sundance Film Festivali Ödülleri Sahiplerini Buldu

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.