mizahgastesi bardak
Haber

John Wick: Chapter 4’ün Çekimleri, Haziran Ayında Başlayacak

0

Başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı, John Wick serisinin dördüncü filmi olan Chapter 4‘ün çekimleri haziran ayında başlayacak. John Wick: Chapter 4‘ün 21 Mayıs 2021’de vizyona girmesi planlanıyordu fakat pandemi nedeniyle filmin çekimlerine başlanamadı. Şimdi ise Filmin 27 Mayıs 2022’de seyirciyle buluşması bekleniyor. 2019 yılında vizyona giren John Wick: Chapter 3 – Parabellum, dünya genelinde 326 milyon dolar gibi bir hasılata ulaşarak gişede büyük bir başarı elde etmişti.

Serinin ilk üç filminde olayların çoğu New york sınırları içerisinde gelişiyordu. 4. John Wick filminin çekimlerinin büyük çoğunluğunun ise Paris ve Berlin’de gerçekleşeceği biliniyor. Yeni filmde izleyici Almanya ve Fransa’ya doğru bir yolculuğa çıkmış olacak.

Ayrıca serinin 5. filmi için yeşil ışık yakıldı ve 4. ve 5. film art arda çekilecek. Yönetmen koltuğunda diğer filmlerde olduğu gibi Chad Stahelski otururken, John Wick’in yaratıcısı Derek Kolstad, ekipte yer almayacak. Yeni filmin senaryosunu  Predators ve American Assassin gibi filmlerle tanıdığımız  Mike Finch‘in önderliğinde bir ekip kaleme alacak.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Farklı Senaryolara Sahip Bollywood Yapımları

önceki yazı

İş Hayatına Atılmak İsteyeceğiniz 5 Meslek Dizisi

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber