mizahgastesi bardak
Haber

Kaman Kardeşler’in ‘Aile Şirketi’ Çekimlerine Başladı

0

Deli Aşk ve Kaçma Birader filmlerinde kendilerine özgü mizah anlayışlarıyla dikkat çeken Kaman Kardeşler’in Aile Şirketi‘nden daha önce bahsetmiştik. Her bölümü 20 dakika sürecek olan dizinin yönetmen koltuğunda 25 Film yönetmenlerinden Koray Şahin yer alacak.

Daha önce Kardeş Payı’nın yazar ve oyuncu kadrosunda bulunan Kaman Kardeşler’in yine orjinal bir hikayenin içinde yer alacaklarını düşünüyoruz. Bein Connect platformunda yayınlanacak dizide; Hai Tur adlı turizm acentasında yaşananlar ele alınacak.

Dizinin başrollerinde Emrah Kaman ve Eslem Akar yer alacak. Eslem Akar Avlu dizisinde başarılı bir performans sergilerken, Emrah Kaman da Kardeş Payı ve Kaçma Birader‘de ortaya koyduğu performansla büyük bir beğeni toplamıştı.

Son yılların gözde oyuncusu, usta tiyatrocu Müfit Kayacan’ı bu projede izleyecek olmak da bize fazlasıyla mutluluk veriyor. Dizide ayrıca; Özlem Öçalmaz, Can Siphai ve Cihan Durmaz gibi oyuncular da yer alacak. Can Sipahi daha önce de Kaman Kardeşler’in bir diğer yapımı olan Kaçma Birader’de rol almıştı.

Önümüzdeki aylarda yayın hayatına başlayacak olan, 25 Film’in yapımcılığını üstlendiği film hakkında güncel bilgi ve görüntüleri takip etmek için Aile Şirketi Instagram sayfasını da takip edebilirsiniz.

Süleyman Dindar
metin yazar, içerik üretir.

The Umbrella Academy’nin 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

önceki yazı

Stranger Things’ten Kamera Arkası Video Yayınlandı

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber