mizahgastesi bardak
Haber

Kuruluş Osman Dizisinde Cüneyt Arkın Fırtınası

0

Ülkemizde yüksek oranda izlenme sayısına sahip ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin devamı olan Kuruluş Osman dizisine sürpriz bir ismin katılacağı belirtildi.

Başrolünde Burak Özçivit’in bulunduğu, oyuncu kadrosunda ise Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Yurdaer Okur gibi isimler bulunduran dizinin kadrosuna Cüneyt Arkın’ın gireceği belirtildi. Uzun zamandır ekranlara uzak kalan usta oyuncunun Kuruluş Osman dizisinde, Aksakallıların reisi rolüyle diziye gireceği iddia edildi.

Yönetmenliğini Fethi Bayram ve Ahmet Yılmaz’ın yaptığı dizinin Eylül veya Ekim ayında ekranlara dönüş yapması bekleniyor.

Panzehir, 2014

Cüneyt Arkın, en son Netflix yapımı Hakan: Muhafız dizisinin bir tanıtımında yer almıştı. Sesi, oyunculuğu ve bilgisiyle yeniden ekranlara çıkacak olan büyük oyuncu; yer aldığı her yapımda fark yaratmayı başardı. Usta Aktör; Artist Mecmuası, Altın Koza ve Altın Portakal gibi dönemin önemli ödüllerini de silip süpürmüştü. Bir sinema filmi olarak da en son 2014 yapımı Alper Çağlar filmi Panzehir‘de Mafya Lideri Cemal olarak yer almıştı. Kendisini Kuruluş Osman dizisinde göreceğimiz için oldukça mutluyuz.

Ahmet Çiçek
Yeni Nesil i9 Yazar / Yerli Film Sorumlusu

House of the Dragon’un Oyuncu Seçmeleri Başladı

önceki yazı

Kalp Atışımızı Hızlandıran 5 Yerli Gerilim Filmi

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber