mizahgastesi bardak
Haber

‘Maskeler De Düşer’ Filmi Yayında!

0

Daha çok Mandıra Filozofu filmiyle tanıdığımız; oyuncu, yönetmen ve senarist Müfit Can Saçıntı’nın yeni filmi Maskeler De Düşer, Artistik Yapım YouTube kanalında yayınlandı.

'Maskeler De Düşer' Filmi Yayında!

Filmin oyuncu kadrosunda Müfit Can Saçıntı’nın yanı sıra Fulden Akyürek, Umut Oğuz ve eşi Sevilay Oğuz, Sami Aksu, Ömer Duran, Okan Metin, Prof. Dr. Uğur Batı ve ressam Bedri Baykam gibi isimler yer alıyor. Paranın anlamını sorguladığımız filmde; çocuğunun tedavisi için gayrimeşru yollarla para kazanmak zorunda kalan bir adamın yurt dışına kaçacakken koronavirüs nedeniyle kapana kısılışını izliyoruz.

Oyuncuların kendi sahnesini çektiği Maskeler De Düşer, dün akşam saat 21.00’da Youtube’da ücretsiz olarak ilk gösterimini gerçekleştirdi. Hatta Youtube üzerinden filmin galası da yapıldı. Filmi Youtube üzerinden 2.5 TL gibi bir ücretle izleyebilirsiniz. Filmi Artistik Yapim kanalına girerek katıl butonuna tıklayarak izleyebilirsiniz.

Karantina günlerinde boş durmayıp üretmeye devam eden film ekibini tebrik ediyoruz ve filmin yolunun açık olmasını diliyoruz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Black Panther’in Başrol Oyuncusu Chadwick Boseman Hayatını Kaybetti

önceki yazı

Dijital Talk Show Ayağımıza Geldi: İbrahim Selim

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber