mizahgastesi bardak
Haber

Mizah Gastesi Artık Bundle Uygulamasında!

0

Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle Yenilendi!

Mizah Gastesi‘nin de yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play‘de! Bundle 3.0 yenilenen arayüzü ve ücretsiz sunduğu yeni özellikleriyle heyecan verici bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Bundle 3.0 günlük hava durumunu, döviz ve altın fiyatları ile günün en önemli gelişmelerini günün özeti formatında tüm kullanıcılarına her gün bildirim olarak iletiyor.

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Mizah Gastesi’ni aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!
Bundle’ı buradan indirin: http://bndl.tw/app

Süleyman Dindar
metin yazar, içerik üretir.

İlk Koronavirüs Filmi ‘Corontina’ Türkiye’de Çekildi

önceki yazı

Erken Finalleriyle Yürek Burkan 5 Kaliteli TV Dizisi

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber