mizahgastesi bardak
DerlemeNetflix

Netflix’te İzlenebilecek Pandemi Döneminin 3 Şahane Stand-Up Gösterisi

0

İlk olarak kültür-sanat ve eğlence sektörünü etkileyen pandemi döneminde Netflix gibi mecralar normalde tüketilmesi yıllar sürecek içeriği birkaç ay içinde bitirdiler. Stand-Up komedisi gibi seyirciye ihtiyaç duyan ama bu dönemin en zor işlerinden biri olan konuda bu üç komedyen durmadılar ve maskeli bir seyirci karşısında şahane işler yaptılar. Sizin için pandemi döneminde çekilmiş ve Netflix’de bulabileceğiniz 3 adet stand-up gösterisi derledik. İyi okumalar ve şimdiden iyi seyirler!

Brian Regan: On The Rocks

Netflix’de İzlenebilecek Pandemi Döneminin 3 Şahane Stand-Up Gösterisi

Zekasıyla izleyicileri hayrete düşürüp kahkahaya boğan ve tüm olaylara bambaşka bir detaycılık ile bakan komedyen, pandemi döneminde de rahat durmayıp Utah’da kocaman bir açık amfitiyatroda sahne alarak Netflix’de bir special yayınladı. Dekorundan atmosferine her şeyiyle dört dörtlük olan bu gösteride Regan; yaşlanmak, suç dünyası, uçaklar, takıntılar gibi konulardan oluşan ve onun üstüne yük olan konulardan bahsediyor.

Nate Bargatze: The Greates Avarage American

Netflix’de İzlenebilecek Pandemi Döneminin 3 Şahane Stand-Up Gösterisi

Netflix’de yayınladığı bu ikinci gösterisinde, harika ve akıcı bir hikaye anlatıcısı olduğunu bir kez daha kanıtlayan Bargatze, sürekli olarak üstünden helikopterlerin geçtiği fakat harikulade bir atmosfere sahip bir açık hava komedi kulübünde gösterisini gerçekleştiriyor. Onun şakaları ince düşünülmüş veya zeka dolu değil, hatta bir çoğumuzun yaşayacağı şeyler ama o tecrübelerini ustalıkla birbirine bağlıyor ve başından geçenleri tek solukta bir saatlik gösterisinde seyirciyi devamlı eğlendiriyor.

Kevin Hart: Zero F*cks Given

Netflix’de İzlenebilecek Pandemi Döneminin 3 Şahane Stand-Up Gösterisi

Stadyumları dolduran ve şimdiye kadar en çok seyirciye komedi gösterileri yapmış ufak adam Hart, bu gösterisinde pandemi sebebiyle tam tersine bir hamle yapıp, kendi evinin salonunda çok az bir seyirci karşısında bitmek bilmeyen enerjisini konuşturuyor. Son dönem gözlemlerini ve içinde kalmış bir çok şeyi samimi bir anlatım ile göğsünden atıyor ve kendi evinin salonunda adeta misafirlerine unutulmayacak bir gece yaşatıyor.

Stand Up Meraklılarının Kaçırmaması Gereken Belgeseller, derlememize buradan ulaşabilirsiniz

Doğu Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı!

önceki yazı

Tiyatro ve Sinema Arasında Kısa Paslar – Uyarlanmış Oyunlar ve Filmler

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Derleme