mizahgastesi bardak
DerlemeNetflix

Netflix’te İzleyebileceğiniz 5 Karma Stand-Up Gösterisi

0

Bildiğiniz gibi dijital platformlardaki içerikler, insanların eve kapanması ve izleyecek daha fazla şey araması sebebiyle belki de yıllar içinde ancak tüketilecek içeriklerini şimdiden tüketmeye başladılar ve maalesef bu dönemde yeni işler çıkartmak ve dolayısıyla yeni işler izlemek de zor oluyor. Bizler de sizler için birçok komedyenin peşi sıra sahne aldığı, hızlı, farklı ve kolay tüketilebilir, aynı zamanda hepsini Netflix’te bulabileceğiniz karma komedi gösterilerini derledik. Şimdiden iyi seyirler!

5. The Standups

İki sezon ve on iki bölümden oluşan bu gösteride henüz kendilerini yeni gösterme fırsatı bulmuş 12 adet komedyenin yarımşar saatlik gösterilerine anekdotlar, garip itiraflar ve anlaşılmaya çalışılan yeni şakalar eşlik ediyor.

4. The Comedy Lineup

Birbirinden oldukça farklı tarzlarda 16 komedyene ev sahipliği yapan ve iki sezondan oluşan bu gösteride gelecek vadeden komedyenlerin 15’er dakikalık en vurucu ve en güvendikleri hikayeleri ve esprilerine kahkahalarınız eşlik edecek.

3. The Degenerates

Toplamda 6 komedyenden oluşan ve 30’ar dakikadan gösterilerini sunan bu gruba bir şans vermek istiyorsanız, komedinin kaba, müstehcen ve biraz sivri dilli kısmına hazır olmanız gerekiyor. Biz uyarımızı yapalım ama yine de bizce bir göz atmaya değer.

2. They Ready

Komedi dünyasının müthiş enerji dolu komedyeni Tiffany Haddish, kendisinin bir araya getirdiği favori komedyenlerini iki sezon 13 bölüm olarak ortalama yarım saatlik setleriyle pandemi döneminde çekilmiş en iyi ve devamı gelecek bir işe imza atıyor.

1. Comedians of the World

Adından da anlaşılacağı üzere, dünyanın farklı yerlerinden, belki de daha önce dilini bile duymadığınız ülkelerinden toplam 47 komedyen bu yapımda bir araya geliyor ve sizlere bambaşka bölgelerin komik kavramını göstererek kendinizden bir şeyler bulmanızı sağlıyor.

Beni Sevenler Listesi Filminden Fragman Yayınlandı!

önceki yazı

Hafızalara Kazınan Korku Film Müzikleri

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Derleme