mizahgastesi bardak
DerlemeNetflix

Netflix’in Kahkaha Dolu 3 Hintli Komedyeni

Dünyanın dört bir yanında stand-up komedinin gelişmesinde kuşkusuz payı olan Netflix her türlü ülkeden komedyenlerin kendi special gösterilerini yayınladığı bir platform halini aldı. Ne yazık ki pandeminin özellikle eğlence sektörünü hızlı ve sert bir şekilde vurduğu bu günlerde, sizlere Netflix’te izleyebileceğiniz ve farklı kültürlerden gelen, aynı zamanda bambaşka dünyalara şahit olabileceğiniz Hint asıllı harika komedyenleri derledik.

Aziz Ansari

Yazar, komedyen, oyuncu ve sinemacı olan Ansari iki adet Emmy ve bir Altın Küre Ödülü sahibi. Ona bu ödülü getiren ve yine aynı platformda bulabileceğiniz Master of None isimli dizisi. Kendisi, sadece kendi hayatıyla ilgili tecrübelerini zeki bir dille ve detaylı anlatarak komedinin gerçekten yapılabileceğini savunan bir komedyen. Kendisinin dört adet stand-up gösterisini Netflix’te izleyebilirsiniz.

Kenny Sebastian

Müzisyen ve komedyen olan bu muzip adam gösterisini harika dramatik geçişler ve Hindistan’dan getirdiği ve büyük ihtimalle daha önce görmediğiniz hüzünlü bir müzik aletiyle süsleyip büyülü bir hale getiriyor. Günlük yaşamın ilginç ve düşünülmeyen detaylarını harika bir dille herkesin anlayabileceği bir hale sokan komedyen, şu an Netflix’te The Most Interesting Person in the Room (Odadaki En İlginç Kişi) gösterisiyle kahkaha dolu bir saat vadediyor.

Kanan Gill

Bir yazılım mühendisi olarak çalışırken, Hindistan’da Punchline Bangalore isimli komedi yarışmasında birincilik kazanan komedyen ve youtuber Kanan’ın şu an Yours Sincerely isimli bir adet gösterisi Netflix’te bulunuyor. Gösterisini bir adet büyüyünce yapılacaklar listesi ile başlatan komedyen, gösteri boyunca gençlik hayalleri ile şimdiki zamanın gerçekliği arasında bir köprü kurarak seyircisine eğlence dolu vakit geçirtiyor. Gösteri boyunca harika geri dönüş ve referans esprilerine hazırlıklı olun!

Netflix’de İzlenebilecek Pandemi Döneminin 3 Şahane Stand-Up Gösterisi, okumak için tıklayınız

Vikings Dizisinin En Unutulmaz Savaşları

önceki yazı

Bir Yılmaz Erdoğan Klasiği: Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.