mizahgastesi bardak
HaberNetflix

Netflix’in Sıcak Kafa Dizisinin Çekimleri Başladı

Netflix yapımı yeni Türk dizisi Sıcak Kafa ‘nın çekimleri İstanbul’da başladı. Afşin Kum‘un aynı isimli romanından uyarlanan dizi; ses yoluyla zihinden zihine bulaşarak yayılan bir salgını konu alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Osman Sonant, Hazal Subaşı, Şevket Çoruh, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer, Gonca Vuslateri, Özgür Emre Yıldırım, Zerrin Sümer, Erdem Akakaçe, Şebnem Hassanisoughi, Hakan Gerçek, Cüneyt Uzunlar, Barış Yıldız, Furkan Kalabalık, Arda Anarat ve Haluk Bilginer  gibi usta isimler yer alıyor. Sıcak Kafa dizisinin yönetmen koltuğunda ise Mert Baykal, Zafer KülünkGökhan Şeker ve Müjgan Ferhan Şensoy oturuyor.

Sıcak Kafa Dizisinin Konusu

Dil ve konuşma yoluyla zihinden zihine yayılan bir tür delilik salgını, tüm dünyayı etkisi altına alır. Dünyadaki herkes bu hastalığa yakalanmışken, bu hastalıktan etkilenmeyen tek kişi Murat Siyavuştur. Siyavuş, acımasız olarak bilinen Salgınla Mücadele Kurumu kurumu tarafından aranır. Bunu öğrenen Siyavuş saklandığı yerden kaçarken İstanbul’un dehlizleri arasında ”Sıcak Kafa” sırrının peşine düşmeye başlar.

Usta oyuncuları bir araya getiren dizinin, 2022 yılının ilk aylarında Netflix ekranlarında izleyicisiyle buluşması bekleniyor.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

53. SİYAD Ödülleri Sahiplerini Buldu!

önceki yazı

Prens Dizisi Geliyor!

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.