mizahgastesi bardak
HaberNetflix

Netflix’in Türkiye’deki İlk Orjinal Filmi Yarına Tek Bilet’in Fragmanı Yayınlandı

Netflix ülkemizde son zamanlarda pek çok projeye imza atıyor. Hakan Muhafız‘la başlayan yapım furyası; projenin beğeni ile karşılaşmasından sonra Atiye ve Aşk 101 gibi dizilerle devam etti. Hatta önümüzdeki süreçte Acun Medya ve Netflix ortaklığı ile Exatlon Challenge ve Masum’un senaristi Berkun Oya tarafından bir dizi, Selçuk Aydemir ve Burak Aksak işbirliği ile de 50m2 gibi diziler de izleyiciyle buluşacak.

50m2

Tüm dizi projelerinin yanında; Atiye ve Aile Arasında gibi önemli ve büyük bir seyirci kitlesi oluşturmuş projelerin yönetmeni Ozan Açıktan, yeni bir proje ile karşımıza çıktı. Netflix’in Türkiye’deki ilk filmi olan Yarına Tek Bilet‘in fragmanı izleyici ile buluştu.

Ozan Açıktan bu filmde; Atiye dizisinde beraber çalıştığı Metin Akdülger ve Dilan Çiçek Deniz‘e yer veriyor. Hikayede; Ankara’dan İzmir’e gitmekte olan bir trende tanışan, hayatlarında yeni bir sayfa açma peşinde olan iki gencin birbirilerini tanımaları ele alınıyor. Trende geçen bu hikaye; büyük bir izleyici kitlesiyle karşılaşmak için gün sayıyor diyebiliriz.

19 Haziran’dan itibaren Netflix üzerinden yayınlanmaya başlayacak olan Yarına Tek Bilet’in fragmanını gelin hep birlikte izleyelim.

Bu arada bu filmi izlemeden önce trende tanışma hikayesi isteyenlere; Budapeşte’den Viyana’ya giden bir trende tanışan ve Viyana sokaklarında geçirdikleri aşk dolu zamanla bizi kendine hayran bırakan Before Sunset adlı unutulmaz yapımı önerebiliriz.

Süleyman Dindar
metin yazar, içerik üretir.

Müfit Can Saçıntı’nın Yeni Filmi ‘Maskeler de Düşer’in Teaser Afişi Yayınlandı

önceki yazı

İzmir’in Tarihi Sineması Karaca Yeniden Açılabilmek İçin Desteklerimizi Bekliyor

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.