mizahgastesi bardak
DerlemeNetflix

Netflix’te İzlemeniz Gereken 5 Göçmen Stand Up Komedisi

0

Amerika’nın stand-up komedi camiasında her ne kadar yerli halk yoğunlukta da olsa, özellikle son yıllarda birçok ırktan çok fazla göçmen komedyende bu camiada yerini aldı ve almaya da devam ediyor. Biz de Netflix sayesinde izleme ve onların kültürlerine, şakalarına ve dünyaya bakış açılarına tanık olma şansını yakalıyoruz. Sizler için derlediğimiz ve listemize aldığımız bu 5 komedyeni ve gösterilerini mutlaka izleyin. Şimdiden iyi seyirler!

1. GAD ELMALEH – The American Dream

Fransa’nın en ünlü erkek komedyeni kariyerini geride bırakıp ansızın ülkeden taşınmaya ve Amerika’ya yerleşmeye karar verdi. Hemen ardından yaptığı bu gösteride yanlış bilinen doğrulara, Amerikalıların rutinlerine ve kültür kargaşasına, sizi kahkahaya boğacak ses tonu ve mimikleriyle göndermeler yapıyor.

2. KEN JEONG – You Complete Me, Ho

Felekten Bir Gece filminden tanıdığınız ve herkesi kahkahaya boğan Koreli erkek komedyen Ken Jeong aslında bir doktor. Amerika’ya göç ettikten sonra oyunculuk ve komedyenlik kariyeri tahmin etmediği kadar iyi gidiyor ve size, enerjisiyle harika bir gösteri sunuyor.

3. HASAN MINHAJ – Homecoming King

Artık tamamen Amerikalıya dönüşmüş olan erkek Hintli komedyen, ırkçılık, göçmen aileler, okulda unutamadığımız balo geceleri ve kendi iç dünyasından 70 dakikalık eğlenceli bir kesitle karşınıza geliyor.

4. ALI WONG – Hard Knock Wife

Karnı burnunda sahneye çıkan Amerika doğumlu Çinli kadın komedyen, bedeninin orta kısmında duran ve doğmaya hazır kocaman bir bebekle, aile ve evlilik yaşamıyla, kadın olmakla, cinsellikle ilgili bir saat süren sivri dilli bir gösteriyle sizi eğlendiriyor.

5. ADITI MITTAL – Things They Wouldn’t Let Me Say

Hintli kadın komedyen Hint filmlerinden bekar olmaya, tanga giymekten yerel kargaşalara kadar bir yelpazede açık ve dobra konuşmalarıyla size keyifli bir saat vaadediyor.

Reenkarnasyon Konulu Ufkunuzu Açacak 5 Film

önceki yazı

5 ”Her Gün İzlemezsem Ölecekmişim” Dizi

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Derleme