mizahgastesi bardak
Ayın YazarıDerlemeNetflix

Netflix’ten Pijama Partilerinin Olmazsa Olmazı 5 Romantik Komedi Filmi

0

Dışarıda kız kıza geçirdiğimiz hangover partileri malumunuz ev oturmalarına döndü. Devir; yakın arkadaşla pijamayı çekip ne izlesek diye düşünenlerin devri. Biz sizin yerinize güzel bir liste hazırladık. Keyifli okumalar. İyi seyirler.

5. Isn’t It Romantic

2019 yapımı filmin başrolünde Rebel Wilson var. Yakından tanıyanlar şimdiden ne kadar eğleneceğini tahmin etti bile. Film, romantik komedi klişeleriyle dalga geçen bir romantik komedi. Eğlencesi ve temposu film boyunca asla azalmıyor. Güzel bir gece geçirmek için kesinlikle izlenecek filmlerden biri.

4. The Ugly Truth

Film Türkçe’ye; ‘’Kadın Aklı Erkek Aklı’’ olarak çevrilmiş. Filmi izleyince sebebini anlıyoruz zaten. Filmin konusu; narsist bir program sunucusunun, The Ugly Truth adlı programında iddia ettiği teorileri kanıtlamaya çalışmasını anlatıyor. Film bizce romantik komedi türünün her beklentisini karşılıyor. Gerard Butler’ın gülümsemesi için bile izlenir kızlar, aramızda kalsın.

3. Easy A

Okuduğu okulda çok da popüler olmayan Olive, bir iftira karşısında pek de iyi olmayan bir şöhrete kavuşuyor. Emma Stone’un resmen sırtladığı filmi hangi yaşta izlerseniz izleyin, hep genç hissediyorsunuz. Easy A, sizi lise zamanlarınızın aşklarına ve hatalarına götüren bir film. Bittikten sonra filmin müziklerini bir süre aklınızdan atamayacaksınız. Hazırlıklı olun.

2.  What Men Want

Film konusuyla izleyiciyi ilk dakikadan içine alıyor. Filmde, hakkı olan terfiyi alamayan hırslı bir kadının erkeklerin zihnini okuma yeteneğine kavuşması anlatılıyor. Bu arada başroldeki kadın karakterimiz, erkek egemen bir spor ajansında çalışıyor. Konuyu okuyunca bile ilginizi çekti değil mi? Bizce Taraji P. Henson’ın muhteşem oyunculuğunu izlemek için harika eğlenceli bir film.

1. Tatlım Tatlım

Listemizin bir numarasını bizden bir filme vermek istedik. Filmde, bir grup insanın aynı partide tanışıp ilişki yaşamaya başlıyor. Her ilişkide ayrı bir sorun ve evre işleniyor. Yani izleyici illa ki ilişkilerin birinde ‘’A bu biz.’’ diyor. Başrollerinde usta ve başarılı isimlerin yer alması da cabası. Film çok yüksek tempoda geçmiyor. Ama izleyici de asla sıkmıyor. Kısaca ‘’Haybeden gerçeküstü bir aşk hikayesi’’ izlemek isteyenler için birebir bir film.

Gülbilge Tuğçe Tefek
Tanısan Gülersin / Nekşflikş Sorumlusu

‘Yün Bebek’ BluTV’de!

önceki yazı

Zombi Sevenlerin Hoşuna Gidecek 5 Yapım

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.