mizahgastesi bardak
HaberNetflix

Nicolas Anelka Belgeselinden İlk Fragman Yayınlandı

Son dönem fazlaca aboneye ulaşan Netflix, yeni yapımlar hazırlamaya devam ediyor. Şimdi ise futbol tutkunlarına hitap eden bir belgeselle karşımızda olacak. Belgesel özellikle de Fenerbahçe taraftarlarını memnun edecek. Bir dönem Fenerbahçe forması giymiş, kariyeri boyunca çokça konuşulan ünlü futbolcu Nicolas Anelka ‘nın hikayesini anlatacak olan belgeselden ilk fragman yayınlandı.

Nicolas Anelka Belgeselinden İlk Fragman Yayınlandı

Nicolas Anelka ‘nın hayatını konu alacak olan belgeselin fragmanı ve yayın tarihi Netflix Türkiye YouTube sayfasından duyuruldu. Yayınlanan fragmanın açıklama kısmında ” Kötü çocuk mu, futbol dehası mı? Ünlü Fransız futbolcu Nicolas Anelka’nın ardında bıraktığı tartışmalı miras, bu çarpıcı belgeselde mercek altına alınıyor.” sözleri yer alıyor.

Fenerbahçe’nin 2000’li yılların en önemli oyuncularından olan Nicolas Anelka belgeseli Misunderstood ismiyle yayınlanacak. Belgeselde; futbol kariyerinde PSG, Arsenal, Real Madrid, Liverpool, Manchester City, Fenerbahçe, Chelsea, Juventus gibi takımlarda forma giymiş olan oyuncu hakkında pek çok konuya yer verilecek.

Nicolas Anelka’nın hayatını kendi ağzından dinleyebileceğimiz belgesel, 5 Ağustos ‘ta izleyiciyle buluşacak.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Kadın Hakları Ve Kadına Yapılan Haksızlıklar Hakkında 5 Film

önceki yazı

Tartışmaların Ardından Rise of Empires: Ottoman

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.