mizahgastesi bardak
Haber

Nihal Yalçın ve Tülin Özen’li Kısa Film Yara’dan Fragman Yayınlandı

0

Başrollerini Tülin Özen, Nihal Yalçın ve Nurhan Özenen’in paylaştığı; yönetmen koltuğunda Onur Güler’in yer aldığı kısa film Yara’nın fragmanı yayınlandı.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Onur Güler’in üstlendiği kısa filmin oyuncu kadrosunda; Nihal Yalçın, Tülin Özen, Nurhan Özenen, Fesih Özalhas, Işın Güneş, Şahin Günhan ve Miray Kotil yer alıyor. Filmin yönetmeni Onur Güler, daha önce Sızı ve Boşluk filmlerinin yönetmenliğini üstlenmişti. 2 filmi de festivallerde beğeniyle karşılanan yönetmenin yeni filmi usta oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Gizem Mercan Ağçal (Boşluk)

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinema Genel Müdürlüğü ve İzmir Enternasyonel Fuarı Sinema Burada Film Festivali tarafından desteklenen kısa film, festivallerde yayınlanmaya başlayacak. Filmin şimdilik nerede yayınlanacağı hakkında detaylı bir açıklama yok.

Onur Güler

Dikkat çeken ve merak uyandıran fragmanıyla kadına şiddete karşı dikkat çeken bir kısa film gibi duruyor. Ancak filmin konusu hakkında detaylı bir açıklama olmadan filmin konusu hakkında yorum yapmak da doğru olmaz diye düşünüyoruz. Şimdiden tüm ekibi tebrik ediyor ve yollarının açık olmasını diliyoruz. Gelin hep birlikte kısa filmin fragmanını izleyelim!

View this post on Instagram

Ve fragmanımız yayında ! Başrollerini Tülin Özen, Nihal Yalçın ve Nurhan Özenen’in paylaştığı “YARA” adlı kısa filmimizin fragmanını sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyarım. Filmin bütün süreçlerinde yanımda olan ekip arkadaşlarıma, dostlarıma…Film fikrinin filizlenmesine ve projelendirilmesinde katkıları olan değerli danışmanlarıma ve Sanata/Sanatçıya kapılarını açan bütün destekçilerimize tek tek sonsuz teşekkürler 👏🏻🙏🏻 Oyuncularıma ise hem karşılıksız büyük bir özveriyle filmde yer aldıkları için hem de ekibe ve senaryoya inanıp koşulsuz destek verdikleri için ayrıca teşekkür ederim. Bu davranışları yoluma ışık oldu. Ve tabi ki canımmm yapımcılarıma film bitikten sonra hala filmin yükünü çektikleri için binlerce teşekkürler 👏🏻🙏🏻 Filmimizin perdeyle buluşmasını sabırsızlıkla bekliyoruz -tabi pandemi izin verirse 🙂 Salonlarımızda ve festivallerimizde buluşacağımız güzel günlere 🙏🏻 Written&Director : Onur Güler Cast : @ozentulin @nihalyalciin @nurhan_ozenen @isindorasilligunes @fesihozalhas @sahingunhan @miraykotil_ Co-Producers : @betusgunay @cansumen Director Of Photography / Edit: @turgaysafak Assistant Director : @dilrubagsu Camera Assistant : @muratsecici Sound : @cansinruta Final Mix : @kubi.mto Gaffer : Müjdat Yücel Color Grading : @cebirengin Manager: @esatucanart Make-Up : @sbel.polat English Translation: @natalianstoyanova Photography: @januzn and Scenario Supervizor : @cembaseskioglu Project Supervizor : @bulutreyhanoglu Filmimize desteklerinden ötürü Kültür Bakanlığına, @sinemagenelmd ve İzmir Enternasyonal Fuarı Sinema Burada Film Festivaline @izfasizmirfair teşekkür ederiz. Destekçiler : @ajansmars @pba.project @creativeproduksiyon @shortbyshort #yarakısafilm #hurtshortfilm #yara #shortfilm #kısafilm #sinema

A post shared by Onur Güler (@onur_guler) on

Süleyman Dindar
metin yazar, içerik üretir.

Bir Şirket, Yeni Bir Aile: Aile Şirketi

önceki yazı

En Gerçekçi ve En Eğlenceli Tarih Dizisi: Seksenler

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber