mizahgastesi bardak
Haber

Ninja Kablumbağalar’ın Yeni Animasyon Filmi Yolda

0

Seth Rogen ve Evan Goldberg’in yapımcısı olduğu yapım şirketi Point Grey Pictures, animasyon Ninja Kaplumbağalar filmi için hazırlıklara start verdi. Filmin senaryosunu ise Brendan O’Brien kaleme alacak.

Ninja Kablumbağalar'ın Yeni Animasyon Filmi İçin Hazırlıklara Başlandı.

Ninja Kaplumbağalar ilk olarak 1984 yılında bir çizgi romanda ortaya çıkmış ve 80 ‘li ve 90’lı yıllarda dizi olarak yayılmasıyla asıl ününü kazanmıştır. Defalarca sinemada yerini alan Ninja Kaplumbağalar son olarak Michael Bay’ın yapımcılığıyla karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise bir Seth Rogen ve Evan Goldberg’in yapımcılığıyla karşımıza çıkacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Spider-Man: Into the Spider-Verse filmlerinden tanıdığımız Oscar ödüllü Jeff Rowe oturacak. Filmin vizyon tarihi ise henüz bilinmiyor.

Çocukluğumuzun süper kahramanlarından olan Ninja Kaplumbağalar’ın hikayesi, ilk olarak 1984 yılında siyah beyaz bir çizgi romanda başladı. Ninja Kaplumbağalar’da mutant geçirerek kötü düzene karşı çıkan ve kötülerle mücadele eden 4 kaplumbağanın hikayesi anlatılıyor. Kaplumbağalar; Donatello, Raphael, Leonardo, Michalengelo isimlerini ise Rönesans Devrimi‘nin 4 öncüsünden alıyor.

Çocukken; televizyon karşısında oturup sabırsızlıkla başlamasını beklediğimiz, bilmesek de jeneriğini mırıldandığımız Ninja Kaplumbağalar’ın yeniden bizlerle buluşacak olması bizleri heyecanlandırıyor. Mizah Gastesi olarak tüm ekibe kolaylıklar diliyoruz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Yersiz Sinema: Ozan Açıktan / Netflix, BKM, Reklamcılık

önceki yazı

Yıllara Meydan Okuyan 5 Unutulmaz Dizi ve Replikleri

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber