mizahgastesi bardak
Haber

Onur Ünlü’den Put Şeylere Dizisi Geliyor

0

Ezber bozan mizahı ve üslubuyla dikkat çeken usta; yönetmen, oyuncu, şair, senarist Onur Ünlü‘den Put Şeylere dizisi geliyor.

Onur Ünlü'den Put Şeylere Dizisi Geliyor

Ülkemiz sinema ve dizi sektöründe Leyla ile Mecnun, Şubat, İtirazım Var ve daha nice yapımlara imza atan Onur Ünlü, geçtiğimiz günlerde 2017 yılında vizyona giren filmi Put Şeylere‘nin dizisinin geleceğini duyurmuştu. Bugün ise dizinin fragmanı yayınlandı. Fakat dizi herhangi bir resmi hesapta değil bir Ünlü projesi olan Hayatımısatıyorum.com‘da Vimeo uzantılı olarak yayınlandı.

Onur Ünlü'den Put Şeylere Dizisi Geliyor

Put Şeylere dizisi 1 Mart itibariyle 5 Bölüm olarak yayında olacak. Yayınlanan Fragmanda fimden kesitlerle beraber; Öner Erkan, Kadir Çermik, Öykü Karayel, Türkü Turan, Rüzgar Erkoçlar ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimleri izliyoruz.

Onur Ünlü'den Put Şeylere Dizisi Geliyor

Fragmanın Vimeo uzantılı olarak yayınlanması, dizinin şirketlerden ve dijital platformlardan bağımsız olarak seyirci karşısına çıkacağını gösteriyor.

Son olarak EXXEN ekranlarında yayınlanan Şeref Bey isimli dizinin yönetmenliğini üstlenen, ezber bozan yönetmen Onur Ünlü’nün bu sefer bizleri ne ile şaşırtacağını sabırsızlıkla bekliyoruz. Dizinin yolu açık seyircisi bol olsun…

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Youtube Âleminin Köşe Taşlarından Batesmotelpro’nun Meşhur 5 Videosu

önceki yazı

Güney Kore Sinemasından Başyapıt Sayılabilecek Filmler

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber