mizahgastesi bardak
Haber

Oscar Ödüllü Animasyon Filmi ‘Hair Love’ Dizi Oluyor

0

Matthew Cherry‘nin Oscar ödüllü kısa animasyon filmi Hair Love, HBO Max‘te dizi olarak izleyici karşısına çıkacak. Cherry’nin “Young Love” başlıklı 12 bölümlük dizisi, kısa filmde yer alan karakterleri içerecek. Aynı zamanda Cherry, animasyon filmi Hair Love’ın dizisi için animasyon alanında tecrübeli Carl Jones ile birlikte çalışacak. Young Love, Hair Love’da tanıtılan ailenin komedi ve aşk dolu yaşamı arasında; kariyerlerini, ebeveynliklerini, sorumluluklarını, dengeleme çabasını konu edinecek.

Oscar Ödüllü Kısa Animasyon Filmi 'Hair Love' Diziye Dönüşüyor

Cherry: “Stephen, Angela ve Zuri’nin hikayesini anlatmaya devam etmekten ve animasyonlu bir dizi olarak ‘Hair Love’ adlı kısa filmimizde kurduğumuz genç bir ailenin dinamiklerini daha fazla anlatacak olmaktan dolayı heyecan duyuyorum. Young Love’ı dünyaya çıkarmamıza yardımcı olmak için Sony Pictures Animation ve HBO Max’ten daha iyi ortaklar bulamazdık.”  şeklinde açıklamalarda bulundu.

Kısa Animasyon filmi Hair Love, Kickstarter’da yaklaşık olarak 300.000 dolar topladı ve finanse edilen en yüksek bütçeli kısa film oldu. Her kesime hitap eden kısa animasyon filmi Hair Love’ın dizisinin yayın tarihi ise henüz belli değil.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

İnsanlar İkiye Ayrılır Filminden İlk Görseller Yayınlandı

önceki yazı

The Umbrella Academy’nin 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber