mizahgastesi bardak
Haber

Ozan Açıktan İmzalı ‘Summer 96’ Çekimlerine Başladı!

0

Son olarak Netflix Türkiye orijinal yapımı Yarına Tek Bilet filmine imza atan Ozan Açıktan’ın yeni filmi Summer 96’nın çekimleri başladı. Filmin yapımını Atiye, Mücadele Çıkmazı ve Yarına Tek Bilet gibi yapımların yapımını üstlenen OGM Pictures üstleniyor. OGM Pictures’ın yaptığı açıklamaya göre Summer 96 filmi çekimlerinde ilk haftayı geride bıraktı. 

Ozan Açıktan İmzalı ‘Summer 96’ Filminin Çekimleri Başladı

Aile Arasında, Atiye, Yarına Tek Bilet ve Silsile gibi ses getirmiş işlere imza atan Ozan Açıktan, Summer 96 filminin de yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin senaryosunu ise daha çok tiyatro kariyeriyle tanıdığımız Tiyatro İkincikat ve B Planı isimli tiyatroların kurucu ismi Sami Berat Marçalı, kaleme alıyor. Filmin başrolünde en son Tutunamayanlar dizisinde İrem karakteriyle izlemiş olduğumuz Ece Çeşmioğlu, yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Çeşmioğlu’nun yanı sıra Aslıhan Malbora, Fatih Şahin ve Halit Özgür Sarı gibi isimler yer alıyor. 

Summer 96 filminde; akıllı telefonların olmadığı 1996 yılının yaz aylarına doğru nostaljik bir yolculuğa çıkacağız. Tüm ekibe kolaylıklar diliyor ve filmin yolu açık olsun. 

Ozan Açıktan ile Yersiz Sinema adlı Podcast serisinde gerçekleştirdiğimiz sohbetimize de buradan ulaşabilirsiniz.  

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Beyaz Perdenin Orta Direkleri Baba Filmleri

önceki yazı

Engelli Rampalarını Survivor Parkuruna Çevirenlerin Acilen İzlemesi Gereken Filmler

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber