mizahgastesi bardak
Haber

Son Yaz Dizisinden ilk Teaser Yayınlandı

0

Başrollerinde; Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan‘ın yer aldığı Son Yaz dizisinden ilk teaser yayınlandı. Yapımını O3 Medya‘nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burak Arlıel’in oturduğu, senaryosunu ise Cem Görgeç, Cenk Boğatur ve Deniz Dargı‘nın yazdığı dizi yakında Fox TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Çekimleri İzmir’de yapılan Son Yaz ‘ın konusu ise şu şekilde; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Selim, 8 yıl önce içeri attırdığı suç lideri Selçuk’tan reddedemeyeceği bir teklif alır. Savcının çökertmek istediği bir suç örgütü davasında Selçuk, tanıklık yapmak istemektedir. Tanıklığın karşılığı ise; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ın Selim tarafından bizzat korunmasıdır.

Merakla beklenen dizinin başrollerine; Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi isimler eşlik ediyor.

Dizide Savcı Selim’e Ali Atay hayat verirken, Selçuk’a Arif Pişkin hayat veriyor. En son Bir Başkadır isimli dizide izlediğimiz Funda Eryiğit, Selim’in eşi Canan’a hayat veriyor. Selçuk’un oğlu Akgün Gökalp’e ise Alperen Duymaz hayat veriyor.

Son dönemde Cinayet Süsü ve Ölümlü Dünya filmlerine imza atan Ali Atay’ı en son Türk İşi Dondurma filminde izlemiştik. Ali Atay aynı zamanda yakında EXXEN‘de yayınlanacak olan Şeref Bey isimli dizinin proje tasarımını üstlenecek.

Yayın tarihi henüz belli olmayan Son Yaz dizisine şimdiden başarılar diliyoruz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Netflix’te Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Stand-Up Gösterisi

önceki yazı

Bencilikte Zirve Yapmış Karakterler

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber