mizahgastesi bardak
Haber

Spider-Man 3 Filminden İlk Görseller Yayınlandı

0

Tom Holland‘lı Spider-Man 3 filminden ilk görseller yayınlandı.

Yayınlanan görsellerde; Peter Parker, Ned Leeds ve Michelle karakterleri bilinmeyen bir mekanda görüyoruz. Tom Holland’lı serinin 3. filminin isminin ise ne olacağı belirsizliğini korumaya devam ediyor. Yayınlanan görsellerle beraber oyuncular, Spider-Man 3 filminin resmi isminin ne olacağı hakkındaki düşüncelerini belirttiler. Holland, filmin isminin Spider-Man: Phone Home olduğunu belirtirken Batalon, filmin isminin Spider-Man: Home-Wrecker olabileceğini düşündüğünü belirtti. Zendaya ise, Spider-Man: Home Slice isminin filme uygun bir isim olduğunu düşündüğünü söyledi.

Marvel çizgi roman evreninin en sevilen kahramanı, çocukluğumuzun süper kahramanı Spiderman; Tom Holland’ın başrolünü üstlenmesiyle Eve Dönüş ve Evden Uzakta filmleriyle yeniden seyirci karşısına çıkmıştı. Marvel Studios ve Sony,  emin adımlarla Örümcek Adam’ı yeniden seyirciyle buluşturmak için çalışmalarına devam ediyor.

Tom Holland’ın yanı sıra 3 filmin oyuncu kadrosunda; Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Tony Revolori ve Alfred Molina gibi isimler yer alıyor.

Son dakika haberiyle Spider – Man 3 filminin isminin Spider-Man: No Way Home olarak belirlendiği açıklandı.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Tüyler Ürperten Hikayesiyle “Mindhunter Dizisi”

önceki yazı

Animasyon Karakterleri ve Seslendirme Sanatçıları Arasındaki Benzerlikler

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber