mizahgastesi bardak
Haber

Türkiye’nin İlk İnteraktif Dizisi ‘Eee Sonra?’ Geliyor

0

Başrollerinde Deniz Işın ve Sarp Bozkurt’un yer aldığı Türkiye’nin ilk interaktif dizisi ‘Eee Sonra?’ geliyor.

Türkiye’nin İlk İnteraktif Dizisi ‘Eee Sonra?’ Geliyor

Türkiye’nin ilk interaktif dizisinin senarist ve yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çırakoğlu otururken, yapımcılığını Stellar Yapım üstleniyor. Yapım şirketi, bu yeni dizinin afişini sosyal medya hesabında paylaştı ve dizinin ‘Eee Sonra?’ Youtube kanalında yayınlanacağını duyurdu. Hikayesi henüz bilinmemekle beraber Türkiye’nin ilk interaktif dizisinin bizlerle buluşacak olması da dikkatleri üzerine çekiyor. Diziyi sabırsızlıkla bekliyor ve yolunun açık olmasını diliyoruz.

Dizinin baş rolünde yer alan Sarp Bozkurt, Yıllar önce Komedi Dükkanı‘nda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı, kendisinin doğaçlama tiyatro oyuncusu olduğunu bilmek açıkçası beklentilerimizi artırıyor. Bozkurt, en son geçtiğimiz Şubat ayında sinema salonlarına konuk olacak olan Amacı Olmayan Grup filminde yer aldı ve salgın nedeniyle filmin vizyon tarihi ertelendi.

Daha önce Netflix yapımı Black Mirror: Bandersnatch ile birlikte interaktif bir yapımın tadına varmıştık. Şimdi de ülkemizde bu tarz bir projenin gerçekleşecek olması bizi oldukça sevindiriyor diyebiliriz. Şimdiden bu yapımı büyük bir merakla bekliyoruz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Türk Sinemasının Unutulmaz 5 Çifti

önceki yazı

Efsanevi Yapımlar Ortaya Koymuş HBO’dan İzlemeniz Gereken 5 Dizi

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber