mizahgastesi bardak
Haber

‘Vikings’ 6. Sezonuyla Seyircisine Veda Ediyor

0

2013 yılında izleyicisiyle buluşan Vikings dizisinin final sezonu olan 6. Sezonun kalan 10 bölümü yarın (31 Aralık) itibariyle izleyici karşısına çıkıyor.

'Vikings' 6. Sezonuyla Seyircisine Veda Ediyor

Vikings dizisinin hikayesi; bir çiftçi olan Ragnar Lodbrok’un yeni topraklar keşfetme arzusuyla başlamıştı. Ragnar’ın seferleri günden güne büyümüş krallığa kadar yol almıştı. Tabii beraberinde çeşitli düşmanlıklar getirmişti. Bunların neticesinde Ragnar’ın ölümüyle de oğulları arasından taht kavgaları başlamıştı. Vikinglerin taht kavgalarının yanı sıra dışardaki düşmanlarla mücadelesi de devam ediyordu.

Vikings 6. Sezonuyla beraber seyircisine veda edecek. Sevilen dizinin son bölümleri ilk olarak Amazon üzerinden yayınlanacak. Ayrıca dizi D-Max üzerinden de izlenebilecek.

'Vikings' 6. Sezonuyla Seyircisine Veda Ediyor

Vikings’in yaratıcısı Micheal Hirst, son bölümler öncesi şu açıklamalarda bulundu; “Muazzam Viking destanımız sona eriyor. Ancak, tüm zamanların en sevdiğim bölümlerinden bazılarını izleme şansınız olmadan önce değil. Prime Video, serinin finalini önce bir akış izleyicisine benzersiz bir şekilde sunacak. Şaşırmaya ve yol boyunca birçok sürpriz yaşamaya hazırlanın. Ve eğer dökecek gözyaşınız varsa, onları dökmeye de hazırlıklı olun.

'Vikings' 6. Sezonuyla Seyircisine Veda Ediyor

Dizinin 6. Sezon yayınlanan bölümlerinde; Rus ve Vikingler arasında Norveç’e hâkim olma girişimini izlemiştik. Bjorn Ironsıde, Kral Harald ile kardeşi Kemiksiz Ivar’la savaştı. Kemiksiz Ivar’ın yanında ise Rus prensi Oleg vardı. Ruslar savaşı mutlak galibiyetle bitirdi.

Çok fazla spoiler vermeden yeni sezonu izleyeceklere keyifli seyirler diliyoruz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

İnsanlığın Diğer Rengi: Green Book

önceki yazı

Türk Dizi Tarihinde Gönüllerde İz Bırakmış 6 Aşk

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber