mizahgastesi bardak
Haber

Warner Bros. Filmlerinin Vizyon Tarihleri Ertelendi

0

Warner Bros. film şirketi, uzun süredir merakla beklenen vizyon tarihleri hakkında kararlarını açıkladı. Tenet, Wonder Woman 1984, Tom ve Jerry, Matrix 4 ve Godizlla vs Kong gibi meraka beklenen filmlerin vizyon tarihleri ertelendi.

Christopher Nolan’ın son filmi olan ve sinemaları yeniden canlandırmak istediği yapımı Tenet’in 17 Temmuz olan vizyon tarihi 31 Temmuz olarak değiştirildi. Christopher Nolan‘ın sinemaları canlandırmak istemesinden dolayı da Inception’ın yeniden vizyona girmesi kararı alındı. Bu kararla birlikte Inception, 17 Temmuz’da vizyondaki yerini alacak.

Gal Gadot’un başrolünde yer aldığı Wonder Woman 1984, 14 Ağustos olan vizyon tarihini 2 Ekim olarak değiştirdi. Tenet ve Wonder Woman filmlerinin yeni vizyon tarihlerinin yakın tarihler olarak belirlenmesi, biz seyircileri bir nebze de olsa sevindirdi diyebiliriz.

Çekimlerine Şubat ayında başlanan Matrix 4‘ün vizyon tarihi de, çekimlerin yarıda kalması sebebiyle ertelendi. Yıllardır beklediğimiz Matrix serisinin yeni filminin yeni vizyon tarihi de 1 Nisan 2022’ye ertelenerek 1 yıl daha beklememize sebep oldu.

Çekimleri ertelenen yapımlar arasında Godzilla vs Kong, Tom ve Jerry gibi yapımlar da bulunuyor. Ayrıca uzun süredir büyük bir merak uyandıran The Batman filminin vizyon tarihinde herhangi bir değişiklik yok.

Filmlerin yeni vizyon tarihlerini yazacak olursak;

Tenet: 17 Temmuz – 31 Temmuz
Wonder Woman 1984: 14 Ağustos – 2 Ekim
The Matrix 4: 21 Mayıs 2021 – 1 Nisan 2022
Godzilla vs. Kong: 20 Kasım 2020 – 21 Mayıs 2021
The Witches: 9 Ekim 2020 – Yeni tarihi açıklanmadı
Tom & Jerry: 23 Aralık 2020 – Yeni tarihi açıklanmadı

Süleyman Dindar
metin yazar, içerik üretir.

Dark’ın 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

önceki yazı

Karakomik Filmler 2, 26 Haziran’dan İtibaren Netflix’te Yayında!

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber