mizahgastesi bardak
Haber

Will Smith Koronadan Daha Hızlı Yayılıyor

0

Kral Richard’ın çekimlerinin ertelendiği bu süreçte Will Smith hayranları için müjde Antoine Fuqua’dan geldi. Fuqua’nın yöneteceği Emancipation filminin başrol oyuncusu Will Smith olacak. Çekimleri 2021 yılında başlayacak filmde Will Smith aynı zamanda yapımcı kimliği de taşıyacak. Gerçek hayattan uyarlanan bir özgürlük hikayesini ele alan Emancipation’ın Türkçe karşılığı ise; azat etme, eşit haklar verme ve serbest bırakmadır. Dram türünde yer alacak filmi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir yandan Infinite filmiyle ilgilenen yönetmen Fuqua, 2014’teki Adalet filmiyle muhteşem bir çıkış gerçekleştirmişti. Bu filmin ardından gelen Muhammed Ali belgeseli What’s My Name: Muhammed Ali de büyük ses uyandırmıştı. Pandemi süreciyle birlikte askıda kalan ve başrolünde Kaptan Amerika olarak tanıdığımız Chris Evans’ın yer aldığı Infinite projesinin çekimlerine 2021’de başlamayı planlayan yönetmen, 2021’de sinemada adından çok söz ettirecek gibi duruyor.

Will Smith ise pandemi süreciyle yeniden viral olan Ben Efsaneyim filminin yanı sıra 2019’da vizyonda yer alan Gemini Man ve Alaaddin filmlerinden sonra 2020’ye de uzun bir aradan sonra Bad Boys serisinin bir devam filmiyle harika bir giriş yapmıştı. Çekimleri yine pandemi süreciyle askıya alınan Kral Richard filminde Venus ve Serena Williams’ın babası Richard Williams’a hayat verecek oyuncu, Emancipation filminde aynı zamanda bir yapımcı olarak da yer alacak. Komedi filmleri ve dram filmleri seyircilerinin ortak noktası olan Will Smith 2021’de sevenlerini çok mutlu edecek gibi görünüyor.

Mustafa Sercan Aydın
İçerik Editörü / TDK Amiri

Komedi Yapımlarında Öne Çıkmış 5 Kadın Oyuncu

önceki yazı

Steve Carell’in Başrolünde Yer Aldığı Politik Komedi Irresistible’dan Fragman Yayınlandı

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber