0

Son dönemlerde Alef ve Masum gibi yıllar boyu adından söz ettirecek kaliteli yapımlar ortaya koyan Blu TV, yeni bir farklı projeyle daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Platform özellikle son günlerde bünyesine kattığı HBO dizileri ile adından söz ettirirken, şimdi de ülkemizden yurtdışına açılmayı bekleyen yeni bir projeyle daha gündeme geliyor.

Blu TV’nin kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ ve Blu TV dramalar müdürü Sarp Kalfaoğlu; geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden bir canlı yayın gerçekleştirmişlerdi. Yaptıkları yayında birçok yeni projeden bahsetmişlerdi. Yayın sırasında bizim de dikkatimizi çeken bir hikaye şimdi resmi olarak da duyuruldu ve projenin oyuncu kadrosu açıklandı.

BluTV ve Tims&B Prodüksiyon ortak projesi olacak olan Yarım Kalan Aşklar dizisi, izleyiciyle buluşmak için hazırlıklara başladı. Çekimleri Haziran ayında başlayacak olan dizinin başrollerinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz yer alıyor.

Çekimleri başlayacak olan dizide; evliliklerine kısa bir süre kalan Elif ve Ozan’ın başlarından geçen olaylar ele alınıyor. Düğüne kısa bir süre kala gazeteci Ozan; gizemli bir haberin de peşindedir. Ancak yaşadığı trafik kazası sonrası hayatını kaybeden Ozan başka bir bedende yeniden hayat buluyor. Yeni hayatında kendisini öldüren kişiyi bulmaya ve evlenmek üzere olduğu sevgilisi Elif’e kendini kanıtlamaya çalışan Ozan’ın hikayesi şimdiden bizleri heyecanlandırıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Suskunlar, Karışık Pizza, İkimizin Yerine gibi yapımlarda yönetmenlik yapan Umur Turagay otururken; dizinin senaryosunu da Poyraz Karayel, Söz, Adı Mutluluk gibi yapımlarda senaristlik yapan Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur yer alıyor

Süleyman Dindar
metin yazar, içerik üretir.

Kirpi Sonic Devam Filmi Geliyor

önceki yazı

Türk Sinemasının Unutulmaz 5 Çifti

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber