mizahgastesi bardak
Derleme

Yeteneklerine Rağmen Harika Rolleri Olmayan Oyuncular

Smokin - The Tuxedo Filmi

Neredeyse mükemmel filmografiye sahip oyuncuların bile gurur duymadıkları 2-3 filmi var. Gerekli deneyimi kazanmak için geleceğin film yıldızları, genç yönetmenlerin başını çektiği düşük bütçeli filmlerde yer almalıdır. Ancak bazı aktörler hiçbir zaman büyük ve başarılı roller üstlenmiyor gibi görünüyor. Kötü filmlerde karakterleri vasattır ve o kadar ilginç değildir. Daha iyi filmlerde diğer daha dinamik karakterler tarafından gölgede bırakılırlar. Sizin için bu oyuncuları derledik.

Cara Delevingne 

Cara Delevingne gerçekten çekici ve oyunculuk becerileri Hollywood’da popüler olacak kadar iyi olsa da, hiçbir zaman büyük rolleri olmadı. En ünlü rollerinden biri, hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden olumsuz yorumlar alan Suicide Squad: Gerçek Kötüler’de yer aldı. Aynı şey, başrol oynadığı Valerian ve Bin Gezegen Şehri adlı fantastik film için de geçerliydi.

Amber Heard 

Ne yazık ki, aktrisin filmlerde ödüllerini kazanacak parlak bir rolü yok. Çekici ve yetenekli olmasına rağmen, rollerinin hiçbiri unutulmaz değil. Ama 34 yaşında, bu yüzden belki de bir ömür boyu oynadığı rol hala geleceğinde, kariyerinde yerini  alır.

Kevin James 

Çoğu insan bu aktörü, Will Smith‘in bir kızı kazanmak için yardımına ihtiyacı olan çekici bir adamı canlandırdığı hit komedi Hitch sayesinde hatırlıyor. Ancak bu rol bile olağanüstü olmaktan uzaktı. Her zaman aynı tür karakterleri oynar (  Paul Blart: Mall Cop Zookeeper ve Grown Ups‘daki gibi ). Ve bir gerilim filmi yaparak imajını değiştirmeye çalıştığında, izleyiciler bundan pek hoşlanmadı.

Scott Eastwood 

Oyuncu görünüşünü ve çenesini ünlü babasından miras almış olsa da aynı büyük rollerden yoksundur. Suicide SquadPacific Rim: Uprising ve The Fate of the Furious gibi bazı büyük projelerde rol aldı ancak her zaman izleyicilerin hatırlayamayacağı yardımcı roller alıyor. 

Jennifer Love Hewitt 

Romantik komediler dışında bu aktrisin kemerinin altında sıradan izleyicileri veya eleştirmenleri etkileyen ciddi bir rolü yok. Çoğu zaman kötü filmlerde yer alan Hollywood aktör reytinginde Hewitt, kadınlar arasında ilk sırada yer alıyor  içinde bulunduğu tek bir film bile olumlu eleştiriler almadı . 

Christian Slater 

Christian Slater’a gelince, çoğumuz muhtemelen onu birçok filmde ve dizide gördüğümüzü anlıyoruz, ancak olağanüstü rollerinden hiçbirini hatırlayamıyoruz. Slater’in karakterleri ya destekliyor ya da unutulmaz özellikleri yok. Ve aktörün çoğu filmi yüksek reyting almadı . 

Sizce sinemada başka hangi Hollywood yıldızlarının iyi bir rolü yok? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Uğur Bakım
Detay Ustası / Tarantino Reis

Reha Erdem İmzalı ”Seni Buldum Ya!” Yakında MUBI’de!

önceki yazı

Aşk Kokan 5 Romantik Film

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.