mizahgastesi bardak
İnceleme

Yükselen Yıldız: Sergen Deveci

0

Instagram, YouTube, Twitter… Hangi platform olduğu fark etmeksizin internette içerik üreticiliği yapan ve popüler olan kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Bu içeriklerin konusu hitap edilen kitleyi belirliyor ve kitle içerikleri beğenirse içerik üreticisi kelimenin tam anlamıyla turnayı gözünden vuruyor. Bu bağlamda sosyal medyanın kişilere sunduğu fırsatlar önem arz ediyor. Bugün sözünü edeceğimiz Sergen Deveci de Instagram uygulaması sayesinde sesini geniş kitlelere duyurabilmeyi başaran bir oyuncu. Şimdi kendisini daha yakından tanıyalım, keyifli okumalar.

Youtube – Madik ve Stolk

Sergen Deveci – 17 Ekim – MABOLLA

Sergen Deveci Youtube’da Madik adlı bir program yaptı ve sunuculuğunu üstlendiği programda yoldan geçen insanlarla doğaçlama olarak röportajlar çekmeye ve yayınlamaya başladı. Türk insanını iyi deşifre ettiğini Madik videolarında gördüğümüz Deveci, troll videolar olsa da bunu iticileştirmeden yapmayı başardı. Öznel videolarıyla kendini bir kesim insana sevdirdi. Ayrıca İbrahim Selim’in sunuculuk yaptığı Stolk kanalında da videolar yayınlayan ve bir süre İbrahim Selim‘in yerine Stolk videolarında sunucu olan Deveci, mizah anlayışı ve sampatikliğiyle izleyenlerden iyi yorumlar aldı.

Instagram

Türkiye'nin sempatik fenomeni Sergen Deveci » Kocaeli Life

Instagram‘ı aktif olarak kullanan ve 1 dakikalık videolarıyla gülmekten kırıp geçiren Sergen Deveci, özellikle farklı insan tipleri konusunda yaptığı tespitlerle güldürmeyi başarıyor. Videolarında sergilediği oyunculuk becerisi ve duygular arasındaki başarılı geçişleriyle birçok dizi oyuncusuna taş çıkaran Deveci, hem oyunculuğu hem de videolarındaki yaratıcılığıyla öne çıkıyor.

Kendisinin daha iyi yerlere geleceğine ve başarılı olacağına inanıyoruz ve aşağıya bir videosunu bırakıyoruz.

View this post on Instagram

İlişkide erkek ciddiyeti…

A post shared by Sergen Deveci (@sergendeve) on

Melike Zehra Karadeniz

Acilen Filmi Yapılması Gereken 5 Çizgi Roman Karakteri

önceki yazı

Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Filmleri Belli Oldu

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.