mizahgastesi bardak
HaberNetflix

Atiye’nin 2. Sezon Yayınlanma Tarihi Açıklandı

0

Netflix, Türkiye yapımı 2. dizisi olan Atiye’nin 2. Sezon tarihini YouTube üzerinden yayınladığı tanıtım videosuyla duyurdu. Atiye, 10 Eylül’de izleyicisiyle buluşacak.

Atiye 2. Sezon 10 Eylül'de Yayında Olacak

Başrolünde Beren Saat‘in yer aldığı Atiye, 10 Eylül‘de izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Atiye dizisiyle ilk olarak geçtiğimiz yıl aralık ayında tanıştık. Ressam Atiye’nin mistik hikayesini anlatan dizi, 7’den 70’e her kesimi ekran başına kitledi desek yanlış olmaz. Uzun zamandır merakla 2. sezon tarihini beklerken sevindirici haber bugün Netflix’ten geldi. Atiye, 10 Eylül’de yayında olacak.

Atiye 2. Sezon 10 Eylül'de Yayında Olacak

Yönetmenliğini Ozan Açıktan, Ali Taner Baltacı ve Gönenç Uyanık’ın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Beren Saat’in yanı sıra Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimler yer alıyor. Şengül Boybaş’ın Dünyanın Uyanışı kitabından uyarlanan dizide; dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle kendisini beklemediği bir maceranın içinde bulan Atiye’nin, geçmişle gelecek arasında kendini aramaya başlaması ve açılan sır perdeleriyle gelişen olaylar anlatılıyor.

Tüm ekibe kolaylıklar diliyor ve yeni sezonu dört gözle bekliyoruz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

İsimler Değişse de Hep Aynı Rolleri Alanlar

önceki yazı

Sanat mı Toplum İçin Yoksa, Toplum mu Sanat İçin?

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber