mizahgastesi bardak
Haber

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinin Çekimleri Başladı

0

Başrollerinde; Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin çekimleri başladı. Tamamı Kıbrıs’ta çekilecek olan diziden ilk görseller de yayınlandı.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinin Çekimleri Başladı

Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran’ın kaleme aldığı yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu dizi, TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, Kıbrıs olaylarının alevlenmeye başladığı 196O yılları ekrana yansıtacak. Kıbrıs Türk halkının özgürlük mücadelesinin sembolü olan KKTC’nin ilk Cumhurbaşkanı ‘Rauf Denktaş’ ta dizide hayat bulacak.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinin Çekimleri Başladı

Dizide: sakız tüccarı olan Kemal Dereli karakterini Ahmet Kural, eşi İnci’yi Pelin Karahan, Ankaralı karakterini Serkan Çayoğlu canlandıracak. Rauf Denktaş’a ise Devrim Saltoğlu hayat verecek. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda; Hasan Küçükçetin, Miray Akay, Deniz Baytaş, Ahmet Sömers, Hakan Güner, Nebil Sayın, Emre Törün ve Bade Arazlı gibi isimler yer alıyor.

Yapımını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği dizi, yakın zamanda TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

53. SİYAD Türkiye Sineması Ödülleri Adayları Açıklandı

önceki yazı

”Anlatılmaz Yaşanır” Dedirten Film “BARAN”

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber