mizahgastesi bardak
İnceleme

Masumiyetiyle Apartmandan Gönlümüzdeki Tahta Çıkan: Ezgi Mola

0

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisindeki üstün başarısıyla izleyenleri hayran bırakan Ezgi Mola‘nın serüvenini inceleme zamanımız gelmişti. Onu 17 yaşından beri görüyoruz ve izliyoruz. Bugüne kadar rol aldığı dizi ve filmleri incelerken fark ettik ki Ezgi Mola televizyon sektörüne adım attığı ilk zamanlardan beri hiç durmadan çalışıyor. Dizilerden ziyade tiyatro ve filmlere kariyerinde ağırlık veren Ezgi Mola yıllar sonra Masumlar Apartmanı dizisiyle karşımıza çıktı ve kelimenin tam anlamıyla büyüledi. Şimdi Mola’nın oyunculuk kariyerine daha yakından bakalım.

Kocan Kadar Konuş

Kocan Kadar Konus (2015)

Kocan Kadar Konuş seri filminde Murat Yıldırım‘la birlikte başrolü paylaşan Ezgi Mola buradaki Efsun karakteriyle sempati topladı. Saf ve orta halli bir Türk kızını canlandırdığı rolünde Ezgi Mola filmin akıcı senaryosuyla oyunculuk yeteneğini birleştirince ortaya keyifli bir yapım çıktı. Ayrıca Hümeyra ve Nevra Serezli gibi usta oyuncuların da yer aldığı film izleyici tarafından çok sevildi.

YouTube

Tanınmış Kişileri Seviyorum S2B1 | Konuk: ACUN ILICALI - YouTube

YouTube platformunda da içerik üreten Ezgi Mola, kanalında yer verdiği Tanınmış Kişileri Seviyorum serisiyle başarılı izlenmelere ulaştı. Seride ünlü isimleri konuk ediyor. Arabasıyla konuğunu alıyor ve yol boyu sohbet ederek videoyu tamamlıyor. Sempatikliğini ve sıcakkanlılığını videolarına yansıtan Mola bu platformda da başarısını sürdürdü.

Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı oyuncuları kimler? - Magazin haberleri

Yazımızın başında da Ezgi Mola‘nın Safiye karakterini canlandırdığı Masumlar Apartmanı dizisinden bahsetmiştik. Ülkemizin yerli dizi kalitesini artıran bir proje olmasıyla gururlandığımız ve istesek başarılı yapımlar ortaya koyabileceğimizi gördüğümüz dizimizin başrollerinden biri Ezgi Mola. Akla hayale gelmeyecek psikopatlıklarıyla hepimizi şaşırtmaya devam eden Safiye karakterine hayat veriyor. Safiye ise çocukluğundan beri ailesi tarafından olumsuz bir tutumla büyütüldüğü için psikolojik rahatsızlıkları olan bir karakter. Haliyle bu rolü canlandırmak da kolay değil ancak Ezgi Mola, başarısının sadece komedide olmadığını gösterdiği dizide yeteneğiyle göz dolduruyor. Ezgi Mola’yı ve dizinin tüm oyuncularını gösterdikleri başarıdan dolayı kutluyoruz. Dizinin Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar’la ilgili yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

Melike Zehra Karadeniz

Avatar 2’nin Çekimlerinden Yeni Görsel Yayınlandı!

önceki yazı

Dizi İçinde Dizi İzlememizi Sağlayan Karakterler

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.